Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

pureblood

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

1.6 edition ile İzmir otobanında 195 i gördüm  dahada zorlamadım

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pureblood link' Alıntı:
1.6 edition ile İzmir otobanında 195 i gördüm  dahada zorlamadım

peki özellikl 150 den sonra direksiyonun çok da sertleşmediğini fark ettiniz mi. Ben elektrikli direksiyon ford araca sahiptim bundan önce farkı net görüyorum...

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazılım yokken 240 km/h ye cıkmıştım kalp ritmimde 240 d/dk civarındaydı yalnız :) ha bide sağ bacakta sekme şeklinde titreme:)

AstRaTurBo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 T sedan actıve select chipli 230kmh sabiha gokcen yolu

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

seozza link' Alıntı:
1.3 dizel sport astra j aracımla izmir-aydın otobanında 195 km/h yi çok rahat gördüm biraz daha devam etseydim 200km/h de görürdüm ama içime bir ürperti geldi bir anda ayağımı çektim gazdan :)
Sedan ve bronz kahverngi ha... araçlarımız renkdaş sizinle. Memnun musunuz renginden, genelde pek kimsenin tercih etmediği bir renk, herhalde 2. el aldınız yoksa almazdınız  general_hehe

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şoyle bi konuyu okudum da yanlış görmediysem 230 yaptım diyen var 1.3 dizelle. Arkadaşlar nasıl yapıyorsunuz ya  ;D bnim tosbanın en son gördüğü hız eskişehir yolunda ona aşağı eğimli yolda 190 km/h oldu araçtaki diğer iki kişiyi de aşağı sallasam yine 190 ı geçecek gibi durmuyordu...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:
şoyle bi konuyu okudum da yanlış görmediysem 230 yaptım diyen var 1.3 dizelle. Arkadaşlar nasıl yapıyorsunuz ya  ;D bnim tosbanın en son gördüğü hız eskişehir yolunda ona aşağı eğimli yolda 190 km/h oldu araçtaki diğer iki kişiyi de aşağı sallasam yine 190 ı geçecek gibi durmuyordu...

Hakaten biz gidip boşa benzinli aldık o zaman.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:

+1

Ben 1.4T bile düz yolda 230 göremez diyorum.  :)

1.4T'yu öldürseler, düzde göreceği 220 civarıdır ama eğimli yolda 235 km hıza kadar çıkabiliyor.  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MeRt link' Alıntı:
+1

Ben 1.4T bile düz yolda 230 göremez diyorum.  :)

1.4T'yu öldürseler, düzde göreceği 220 civarıdır ama eğimli yolda 235 km hıza kadar çıkabiliyor.  :)
Ben 1.4T'nin düz yolda 230'u geçebileceğini düşünüyorum. Ancak birincisi motorum henüz halk arasında tabir edilen adıyla açılmadı. İkincisi bunu deneyebileceğim güvenlikli ve kullanılmayan yolda şu an çalışma var, o çalışmanın bitmesini de bekliyorum. ևünkü daha ilk aldığımda 400 km civarlarındayken bahse konu yolda 200 civarı bir hızda (hata payı +-5/10) araç daha altıncı vitese yeni atmıştı. Motorun rodajı tamamlandıktan sonra çok rahat geçebileceği kanaatindeyim.