Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

GNSpower link' Alıntı:
Galiba bizim arabalar yerçekiminden daha fazla etkileniyor, sağa sola değil de direkt aşağı çekmesinden belli. (:)
benim sol on lastigin devamli hava kacirmasida sanirim bu yuzden general_hehe

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Hmm ilginç 180i geçmemsi.Aynı araç sonuçta ben dediğim hızı 2kişi yaptım 4.vites hızlanmasını otobanda 190 gördüm antalya dönüşü sakarya tarafında 3kişi artı bavulla araba birde yeniydi siz zorlayın biraz yapar yapmama ihtimali yok çünkü en kötü 190 yapması lazım :)
daha oncede son suratleri okudugum icin defalarca denedim ama 180i hic gecemedim. daha oncede buna benzer bir iki forum okumustum. bazi 1.3 sahipleri, son suratleri limitlendilmis olabilecegini yaziyordu ama bir kismi limitli bir kisminin limitsiz olmasi cok mantikli gelmiyor..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
daha oncede son suratleri okudugum icin defalarca denedim ama 180i hic gecemedim. daha oncede buna benzer bir iki forum okumustum. bazi 1.3 sahipleri, son suratleri limitlendilmis olabilecegini yaziyordu ama bir kismi limitli bir kisminin limitsiz olmasi cok mantikli gelmiyor..

Acaba limit biz miyiz? (:)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öyle birşey bencede olmaz aklıma şu geliyor motor açma mevzuu vardır bazıları var bazıları yok der.Belki ilk zamanlar açmadığınız için olmuştur dicem konuya hakim değilim sadece fikir yürütüyorum.Birde bir konu daha var forumda herkes düz yolda 200e çıkabilidiğini söylüyor bir gariplik var bu işte :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=416.60

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Öyle birşey bencede olmaz aklıma şu geliyor motor açma mevzuu vardır bazıları var bazıları yok der.Belki ilk zamanlar açmadığınız için olmuştur dicem konuya hakim değilim sadece fikir yürütüyorum.Birde bir konu daha var forumda herkes düz yolda 200e çıkabilidiğini söylüyor bir gariplik var bu işte :)
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=416.60

bahsettigim forum sanirim dh deydi. yukaridaki linki ve benzeri bircok yorum okudugum icin bende son hizimi denemek istedim. acikcasi 215 yapan bile var sanirim. youtube videosu bile yayinlanmisti. bir dahaki yolculugumda musait bir kosulda yine denerim. olnadi koroglu rampasindan asagida denerim:)en azindan bende 190-200 yaptim derim:)

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bana da kötü oldu. (:)
kim derdi ki caya attigim tek bir sekerin bile, aracimin hizini etkileyecegini.. astram ve son surat icin kepege devam...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hız yapmayı deneyemedim pek fazla ama yaz günü aracım 160 ı geçmey
nce biraz üzülmüştüm hızı çok sevmem ama sanırım araç yeniydi belki ondandır yada ben hız yapmayı bilmiyorum :-\ amaartık aracımı daha devirli kullanıyorum bu araç böyle tad veriyor kesiciye sürekli sokuyorum şehir içi dik rampalarda sol şeritler benim okkk

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
bahsettigim forum sanirim dh deydi. yukaridaki linki ve benzeri bircok yorum okudugum icin bende son hizimi denemek istedim. acikcasi 215 yapan bile var sanirim. youtube videosu bile yayinlanmisti. bir dahaki yolculugumda musait bir kosulda yine denerim. olnadi koroglu rampasindan asagida denerim:)en azindan bende 190-200 yaptim derim:)

Deneme amaçlı riske girmeye değmez. Lifte kaldırıp denemeli kesici var mı yok mu? Hem belli olur şekerlerin etkisi de.  :)