Astra J için Hangi Osram Ampul ?

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J için Hangi Osram Ampul ?

hllb link' Alıntı:
geçen bir yerde okumuştum sanırım. ampulun kelvini arttıkça renk önce beyaz sonra mora geçmeye başlayıp ışığı azalır diyordu. o yüzden beyaz ışık veren yüksek kelvinli ampuller fazla ışık vermiyor sanırım
Evet aynısını bende okumuştum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4300 gün ışığı olarak geçiyor en beyazdan başlıyor resimdeki gibi devam ediyor
önerilen de zaten 4300, daha fazlası arttıkça aydınlatma değeri düşüyor

otbtc990268.jpg

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

süper olmuş.  thnxx

Oydelee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu akşam ampulleri deneyebildim. İşin aslı philips blue vision yazmasına rağmen maviyle uzaktan yakından alakası yok :) beyaz bi ışığı var ancak stock ampulden daha iyi aydınlattığını söyleyebilirim nightguidelarda çok başarılı ikisi de beyaz ışık veriyor.İşin aslı eski aracımda mavi xenonlar vardı görünümü iyiydi ancak görüş berbattı xenon olmasına rağmen.Bu ampulleri de alırken biraz düşünmedim değil acaba görüş kaybı yaşar mıyım diye neyse beyaz çıktı görüş kaybı yok artısı var.Bi de şu parkları beyaz yapabilseydim gayet iyi olacaktı da t20bulamadım netten bi de Samsunda ikamet ediyorum bu tarz şeyler için biraz mahrumiyet bölgesi koçtaşımız felan yok burda :(

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Turuncu osram 7515 sor hordavatçı klipsçilere falan tanesi 6 lira bi takıp deneyin bn o öyle kullanıyorum, birde siz deneyin ama bi görün derim t20 lere göre bulunması daha kolay.