Astra J Gemi Takip

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Gemi Takip

hllb link' Alıntı:
hadi ya? e hayırlısı olsun teknik gri nerede gene reis te mi? dün gelen tırdan mı? benden önce alacan yani arabayı :) teknik gri çok güzel bir renk bence
abi valla böyle bi karar verdim bakalım çünkü benım arac baska bir gemideymiş hesaplarımıza göre nısan 5-6 dan once teslım alamam e yenıde cocuk oldu doktora gıderken arkadaslardan araba ıstemek artık olmuyo bundan dolayı böyle bi karar aldım bilmiyorum hakkımda hayırlısı diyorum belkı kısmet büleymiş o deil hanımın begendıgı renk olucak o ılk basta bu rengı ıstıyodu ben beyaz dıye tutturdum.yarın olursa ıslemlerde hızlı gıderse carsamba aksamı insallah bende astra sahibi olmus olucam  steeringwheel

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=906.msg17908#msg17908 date=1300645386]
hadi ya? e hayırlısı olsun teknik gri nerede gene reis te mi? dün gelen tırdan mı? benden önce alacan yani arabayı :) teknik gri çok güzel bir renk bence
abi valla böyle bi karar verdim bakalım çünkü benım arac baska bir gemideymiş hesaplarımıza göre nısan 5-6 dan once teslım alamam e yenıde cocuk oldu doktora gıderken arkadaslardan araba ıstemek artık olmuyo bundan dolayı böyle bi karar aldım bilmiyorum hakkımda hayırlısı diyorum belkı kısmet büleymiş o deil hanımın begendıgı renk olucak o ılk basta bu rengı ıstıyodu ben beyaz dıye tutturdum.yarın olursa ıslemlerde hızlı gıderse carsamba aksamı insallah bende astra sahibi olmus olucam  steeringwheel
[/quote]
hadi hayırlısı.. alınca resimlerini bekliyoruz greatt

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

belki birilerinin aracı bu gemidedir?

Beklenen Varışlar:
Gemi Adı           Planlanmış Varış (Yerel Zaman)       Tahmini Varış (Yerel Zaman)
GRANDE ANVERSA   21/03/2011 22:00
showphoto.aspx

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar gemiye gerenk yok bugun ıtıbarıyle arabamı almıs bulunuyorum astra sport 140hp teknik gri sunrooflu  darısı basınıza

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Yaramaz06,

Aracınız hayırlı olsun.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

drwaverunner link' Alıntı:
Sn. Yaramaz06,

Aracınız hayırlı olsun.
tesekkur edıyorum dıger siparişi beklemektense bayideki hazır sunrooflu arabayı almak daha mantıklı geldi

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
arkadaşlar gemiye gerenk yok bugun ıtıbarıyle arabamı almıs bulunuyorum astra sport 140hp teknik gri sunrooflu  darısı basınıza

Hayırlı olsun, kazasız belasız.

Geri geri giderken gözleriniz her iki dikiz aynasında, kulağınız sensörde olsun.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
hayırlı olsun iyi yaptın bence de kazasız belasız bin arabana :)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

herkeseten allah razı olsun tesekkur edıyorum