Astra J Fiyat Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Fiyat Listesi

leroguz link' Alıntı:
Kusura bakmayin biraz acemice oldu 1,3 dizel cosma beyaz renk icin almistim fiyati.  55.500 civarina alirim diye dusunuyordum nakitte acaba daha iyi fiyat veren cikarmi istanbulda
İstanbuldaki tüm bayileri arayabilirsiniz telefon ile ulaşıp pazarlık yapabilirsiniz
istanbul bayileri listesi bu linkte mevcut
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2205.0

leroguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyaz dizel cosmo nakitte  56.500 den aşağı istanbulda fiyat veren yok acaba ankarada veya izmirde daha iyi fiyat alan oldumu songünlerde??  bi de bu aracı satan bayiler acaba aracın üstüne siyah folyo kaplama yaparlarmı hediye gibisinden 023hm

eagle05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba;
bende nasip olursa astra 1.4 sport manuel almayı kafaya koydum.uşakta ikamet ediyorum ve iki gün önce bayiye gidip bizzat yüzyüze görüştüm.fiyat olarak 47.500 e verebileceklerini ve aracı iki hafta sonra getirtebileceklerini ifade ettiler.tanıdık vasıtasıyla gitmeme rağmen bu fiyat bana yüksek geldi açıkcası ...
acaba aranızda yakın zamanda İstanbuldan fiyat alan oldumu.burada kastım yüzyüze yapılan görüşmedir.malumunuz birebir gidip görüşüldüğünde daha makul fiyatlar alınabiliyor.Eğer uygun olursa İstanbul ,İzmir yada çevre illerdende alabilirim.

skywalker1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eagle05 link' Alıntı:
bende nasip olursa astra 1.4 sport manuel almayı kafaya koydum.uşakta ikamet ediyorum ve iki gün önce bayiye gidip bizzat yüzyüze görüştüm.fiyat olarak 47.500 e verebileceklerini ve aracı iki hafta sonra getirtebileceklerini ifade ettiler.tanıdık vasıtasıyla gitmeme rağmen bu fiyat bana yüksek geldi açıkcası ...
acaba aranızda yakın zamanda İstanbuldan fiyat alan oldumu.burada kastım yüzyüze yapılan görüşmedir.malumunuz birebir gidip görüşüldüğünde daha makul fiyatlar alınabiliyor.Eğer uygun olursa İstanbul ,İzmir yada çevre illerdende alabilirim.

İstanbul'da da en son 47.500'e bırakmışlardı. 10 Nisan'da görüşmüştüm.

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eagle05 link' Alıntı:
fiyat normal daha aşağı alamassınız zaten

eagle05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

skywalker ve emrearslan cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
zam falanmı geldi araçlara bu aralar.martın başında İstanbuldan 46.500 fiyat almıştım.pazarlıkla biraz daha aşağı inebilirdi sanırım.neyse araştırmaya devam,tekrar sağolun...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eagle05 link' Alıntı:
skywalker ve emrearslan cevaplarınız için teşekkür ediyorum.
zam falanmı geldi araçlara bu aralar.martın başında İstanbuldan 46.500 fiyat almıştım.pazarlıkla biraz daha aşağı inebilirdi sanırım.neyse araştırmaya devam,tekrar sağolun...
Istanbuldada verdikleri rakam 47.500 suan.

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş

1 Subat 2012 teknik gri cosmo active 1.4T ,karter koruma opel atakoyden 55000tl

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2011 temmuz 3 opel balkan. ecoflex cozmo gümüş gri 52,300TL.

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

10 aralik 2012 teknik gri cyclone stil paket karter koruma ve cam filmi 55200

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...