Astra j far sensörü (business)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Cvp: Astra j far sensörü (business)

Olan kablolar zaten onlar sensöru de istediğiniz gibi istenilen yer koyun

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

Akşam kontağı çevirince hemen devreye giriyormu yoksa araba çalışıncamı yanıyor. Ayrıca farların yanmaması gerektiği durumlarda far sensörünü nasıl devreden çıkartıyorsunuz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Lapsetur' Alıntı:
Akşam kontağı çevirince hemen devreye giriyormu yoksa araba çalışıncamı yanıyor. Ayrıca farların yanmaması gerektiği durumlarda far sensörünü nasıl devreden çıkartıyorsunuz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akdam kontağı çevirince hemen devreye girmiyor arac çalışınca devreye giriyor. Sadece kontağı takınca gündüz farı çalışıyor. Ayrıca kapatmak içinde sadece park ışıklarının yandigi kademeye getiriyoruz farlar kapanıyor. Olay bundan ibaret

Kado11111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yani farlar açık olunca gündüz yanmiyor dimi

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mantıken bizim araçlarda far anhatarında 3 kademe var 1- kapalı 2- park 3-far açık bunlarda biri otomatik mod oluyorsa bitanesi iptal oluyor demektir. benim anladığım kadarıyla park konumu iptal oluyor ozaman

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim editionun far anahtarını dağıttım ben çinden otometikli sisli far anahtarı aldım onuda dağıttım ikisinin içinde sadece sis farı kısmı farklı diğer herşey aynı. İptal olan bir kısım yok anahtar kapalı konumdayken orjinal sensörlüde de kapalı konumda oluyor sadece otomatikte görünüyor. Bana çinden gelen anahtarda defalarca kırmızı ışıklı olsun dememe rağmen yeşil ışıklı göndermişler, bende dış muhafazasını aldım aracın anahtarınında içini aldım taktım araca araca artı olarak off konumu geldi off konuma getirip bırakınca gündüz farları kapanıyor bir daha yapınca açılıyor, fakat off konumunda sabit durmuyor yaylı geri otomatiğe geliyor. İş yoğunluğundan dolayı bendeki far sensörünü bi türlü paylaşamadım benim sistemde yağmur sensörüde var bağlayamadım inşallah onu takarken ayrıntılı çekim yapacağım.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel peki sis farıda bağlayabildin mi? birde yağmur sensörü için sanırım camın değişmesi gerekir ben öyle biliyorum cam değişmeden takılabilir mi acaba

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur' Alıntı:
güzel peki sis farıda bağlayabildin mi? birde yağmur sensörü için sanırım camın değişmesi gerekir ben öyle biliyorum cam değişmeden takılabilir mi acaba

Sis farını bağlamak istedim ama çok tuzlu depo marka sis farıyla bile fiyat 500 lirayı buluyor o yüzden üzerine hiç düşmedim ama olmaz değil. Benim aldığım sistem orjinal değil üniversal her araca uygulanabilir ön cama sensörü taktım kutusundan çıkan özel bantla yapıştırıyorsun zaten sensör 2,5*2,5cm ebatında. Cumartesi onuda bağlayıp paylaşım yapacaktım ama işle ilgili çalışma düzeni değişti yine kaldı. Aldığım ürün bu
http://m.aliexpress.com/item/124536...16.9kLinr&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: Astra j far sensörü (business)

ütenmen' Alıntı:
mmtcopur' Alıntı:

Sis farını bağlamak istedim ama çok tuzlu depo marka sis farıyla bile fiyat 500 lirayı buluyor o yüzden üzerine hiç düşmedim ama olmaz değil. Benim aldığım sistem orjinal değil üniversal her araca uygulanabilir ön cama sensörü taktım kutusundan çıkan özel bantla yapıştırıyorsun zaten sensör 2,5*2,5cm ebatında. Cumartesi onuda bağlayıp paylaşım yapacaktım ama işle ilgili çalışma düzeni değişti yine kaldı. Aldığım ürün bu
http://m.aliexpress.com/item/124536...16.9kLinr&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail
Bu ürün daha mantıklı gözüküyor hem far sensörü hem yağmur sensörü geliyor uygulamadan sonra tüm fotoları yuklerseniz ziyadesiyle mutlu oluruz [WHITE SMILING FACE] kendiniz mi montaj yapacaksınız yoksa dışarda mi yaptiracaksiniz. Birde acaba yağmur sensörü aracın orjinal silecek kolundan mi kumanda olacak

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ustaya götürdüm kurulum için baktı baktı arabayı sabah bırak akşam al biz tesisatı yaracağız arıza ışığı yakar ama dedi. Kaçtım ordan far sensörünü ben bağladım yağmur sensörü için kollada kumanda edilebilecek yazıyor. Far ve silecek için 2 kabloyu kesmek gerekiyor kesmedende çalışıyor ama o zaman devre dışı bırakma olmuyor. Şu süreç bitsin paylaşım yapacağım