Astra J den Çıkma Arıza Lambası Yakmayan Philips İnce Beyin H7 6000k Xenon Kit

theS.E.F.A

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep arkadaslarımdan şu yorumu aldım astra süper araba ama bide xenon olsaymış bende cok istedim ve cok araştırdım 7-8 farklı xenon denedim ama olmadı hep arıza lambası yaktı aracım sonunda istanbul beyaz otodan philips marka xenon seti aldım taktım far ayarını yaptırdım 1-1,5 aydır sorunsuz kollanıyordum ama babamla benzinli aractan dizele geçme kararı aldık ve aracım satıldı 450 lira verdiğim xenon setim boşa cıktı bende bu forumda paylaşmaya karar verdim okuyorum bicok arkadasım benim gibi xenonlardan ve arıza vermesinden şikayetci diyorum ki sorunun çözümü philips bu ürün sorununuzu çözecektir isteyen arkadasıma güzel bi fiyata verebilirim yaklaşık 1 ay kullandım garantisi belgesi herşeyi mevcut 2 yıl üzerinde çizik dhi yok maksat birinin işi görülsün ve 450 liralık set evde yatmasın aşada resimlerinide paylaştım ilgilenenler bana ulaşabilirler saygılar  . . .

[img=800x600]http://a1108.hizliresim.com/11/8/17/11449.jpg[/img]

11429.jpg

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J den Çıkma Arıza Lambası Yakmayan Philips İnce Beyin H7 6000k Xenon Kit

İnşallah en kısa sürede satarsınız hem sizin hemde alacak olan arkadaşın işi görülmüş olur ama
keşke daha önceden forumumuzla tanışmış olsaydınız, uygulama aşamasının detaylarını paylaşırdınız
sadece satış için siteye girmiş gibi görünmezdiniz.  ;)

theS.E.F.A

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J den Çıkma Arıza Lambası Yakmayan Philips İnce Beyin H7 6000k Xenon Kit

aslında daha önce biçok konuda paylasımda bulundum fakat şifrelerim pc de kayıtlı olduğnda leptopum arıza yapınca gitti bende yeniden üye oldum isteyen olursa aracımın üzerindeki fotoğraflarınıda koyarım hem sadece satış deil sorun yaşayan arkadaslar ürünün sıfırınıda alabilir sadece alternatif benimki ama philips sorun vermiyor neyse yinede saol arkadasımm .....

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

theS.E.F.A link' Alıntı:
aslında daha önce biçok konuda paylasımda bulundum fakat şifrelerim pc de kayıtlı olduğnda leptopum arıza yapınca gitti bende yeniden üye oldum isteyen olursa aracımın üzerindeki fotoğraflarınıda koyarım hem sadece satış deil sorun yaşayan arkadaslar ürünün sıfırınıda alabilir sadece alternatif benimki ama philips sorun vermiyor neyse yinede saol arkadasımm .....

Sakın yanlış anlamayın amacım sizi kırmak yada satışınızı baltalamak değil
Bu satış ilanları meselesi genellikle forum olarak çok şikayetçi olduğumuz bir konu olduğundan, gelebilecek tepkileri belirtmek istedim.

Xenon Kit'inize talip olacak arkadaşlar kesin çıkacaktır, forumda çok konuştuğumuz sıkıntı olan bir konuydu.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Mertt birak gerekirse baltala satisini.

Diyorki forumda da bir cok uyenin bundan sikayetci oldugunu okudum/gordum vs.
Madem okudun niye konu acip yazmiyorsun bu ampul seti ariza isigi yakmiyor diye.
Iste bu yuzden samimi degil.
Haydi sahibinden.com a haydi.

Yine geldik dün konuştuğumuz konuya Mert  :)

Herkes aradığı bilgiyi almaya gelince gecesini gündüz eder tüm forumu araştırır.
İş paylaşıma gelince 15 dakika ayırmaya üşeniriz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çavuş seviyesine kadar olan üyeleri bu bölümü göremiyorlardı
şimdi ayarları kontrol ettim küçük bir yanlışlık yapmışım
Şu andan itibaren ziyaretçi,er,onbaşılar bu bölümü göremeyecek
foruma 2, 3 mesaj yazıp burada satış yapmak olmaz, biz burayı kendimiz tanıdığımız üyelerimiz için açtık

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Hocam burasi satilik sahibinden.com vey gittigidiyor.com vs degil!

İyice rant yerine cevirdiniz burayi.
Yok takip ediyorum falan filan.
Geciniz bunlari.
27 Nisan da uye olmussun ilk mesaj satilik parca ilani.
Insan bi paylasir madem oyle forumda,aldim taktim ariza isigi yakmadi diye.
Hic samimi bulmadim sizi
+1

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
çavuş seviyesine kadar olan üyeleri bu bölümü göremiyorlardı
şimdi ayarları kontrol ettim küçük bir yanlışlık yapmışım
şu andan itibaren ziyaretçi,er,onbaşılar bu bölümü göremeyecek
foruma 2, 3 mesaj yazıp burada satış yapmak olmaz, biz burayı kendimiz tanıdığımız üyelerimiz için açtık

ևok teşekkürler Hakan bey  bravoo

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben teşekkür ettim sn. Mert ve sn. Merdo
foruma sahip çıktığınız için :)

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

çok mantıklı olmuş bu karar.. neyse en azından philips in arıza ışığı yakmadığını öğrenmiş olduk.  general_Dancing