Astra J Çift Egzos

S

screem

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Çift Egzos

abi salih kanıma girdi çift felan diye aciiyiiipp kararsız kaldım ben tek mi çift mi papatya falı oldu  023hm walll

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

çift guzel olur  yaptırmısken değsin bari yaptırdıgına teki ne yapacaksın bende salıhle aynı fıkırdeyım ben sımdı salıh ten numarayı aldım nevzat ustayı aradım  cumartesı olmadı saat 3 den sonra dedıgı yere toplanıp gıdelım adam bırseyler ayarlarız abi dedi 4 araba gelecez dedım uygun fıyata paslanmaz yapacak ikiside aktıf olucak sekılde felan dıye konustum tamam hallederız daha oncede yapmıslar bule sıstemler butun uc cesıtlerı mevcut  ama sız nasıl bırsey ıstersınız gelıp bakmanız lazım dedi.cumartesı saat kac dersenız  ben beklerım zaten 7 de mı cıkıyormus ne hem fıyatıda netleştiririz gökhanda uca uygun fıyat alırsa oradanda ucları getırırız  bu işi çözeriz

S

screem

Bilgi Girilmemiş

valla bana uyar fiyat konusunda sıkı pazarlık yapmış oluruz...salih iyi felan dedi o yüzden bi bakalım nasıl yapacak çok merak ettim cooll

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar şimdi görüştüm bu ekzoz ucu için kalıp döktürmüşler ve aynı ekzozu yaptırıyorlarmış ve kaba taslak fiyat 250 dediler ama 1 hafta bekleyin fiyatı tam olarak netleştirelim dediler.....

S

screem

Bilgi Girilmemiş

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar şimdi görüştüm bu ekzoz ucu için kalıp döktürmüşler ve aynı ekzozu yaptırıyorlarmış ve kaba taslak fiyat 250 dediler ama 1 hafta bekleyin fiyatı tam olarak netleştirelim dediler.....

beklicez bakalım gökhan ilgin için  thnxx

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

screem link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=1382.msg29476#msg29476 date=1304344875]

beklicez bakalım gökhan ilgin için  thnxx
[/quote]

rica ederim ne demek astralar yakışıklı olsun bana yeter:)

geçen arabayı park ederken aynalardan ışıklar yanmaya başladı kapıları açında yoldan geçen bi adam aa ne güzelmiş tüm astralarda var mı bu dedi:) bazı donanımlarda var dedimi çok güzelmiş ddi:) ve gitti

S

screem

Bilgi Girilmemiş

astra j astra j general_Dancing general_Applause

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
250 mi  :D  :D  :D  :D

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=1382.msg29476#msg29476 date=1304344875]
250 mi  :D  :D  :D  :D
[/quote]

elçiye zeval olmaz derler:)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

250 mi bırak abi yaptırmyom valla  :) halil abi cumartesi gidiyoruz mu su salıhın eksozcuya