ASTRA J CID EKRAN HAKKİNDA BILGISI OLAN?

Nzmgkcng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar, foruma yeni katıldım sayılır. Buradan herseyi öğrenmek mümkün öncelikle herkese teşekkürler.
Benim araştırıp cok fazla bilgi edinemedigim bir konu var. 2012 makyajı sport sahibiyim, araçta cd400 var ve ben renkli ekran istiyorum. Nevcox ve cyclone lari inceledim fakat gerek tüm işlevleri kullanamama gerekse yazılım arayüzlerine icim isinmadigindan bunlardan vazgeçtim. Geçenlerde bakinirken cid olayını duydum. Bunlar gm nin ürettiği orjinal ekranlarmis. Bunlar direk eski sisteme bağlanabiliyor mu?(çerçeve değişmek koşulu ile), nerden temin edebilirim? Yapan yaptıran yada bilgisi olan arkadaslar varsa yardımcı olurlarsa cok sevinirim.

Nzmgkcng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J CID EKRAN HAKKİNDA BILGISI OLAN?

Ebay ilanların icin teşekkürler fakat bunlar arac parçası olduğu icin gümrükte takılma durumu varmis. Ne kadar dogru bilmiyorum tabi ki.. Birde sadece bu ekranı almak yeterli mi baska birşeye gerek var mi arkadaslar?

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tr de bu ekranı 2-3 bin liradan aşağı vermez servis. en uygunu ebay

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sadece CİD ekran almakla olay bitmiyor. CD600 sanırım tam uyumlu olanı CID ekran için. CD400 ile çalışması imkansız diye biliyorum.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
sadece CİD ekran almakla olay bitmiyor. CD600 sanırım tam uyumlu olanı CID ekran için. CD400 ile çalışması imkansız diye biliyorum.

045thumbsup 045thumbsup