Astra J Benzin yakıt tüketimleri

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Benzin yakıt tüketimleri

jackdaniels81 link' Alıntı:
ortalama 8.7 gösteriyor yakıt tüketimi şuan.. yarım depoyu biraz geçtim.. 387 km şuan
aynen benim de 8.7 ve 315 km falan

Lorenzo Von Matterhorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 2000km geçtiinden beri yakıtı gözle görülür bir şekilde farketti, şu anda 100kmde 7.5-8lt yakıt harcıyor. Sakin kullandığımız taktirde araçlarımız gayet ekonomik arakdaşlar fakat istanbulda araçlar bu kadar ekonomik olamıyor ne yazık ki.. malum efsanevi bir trafik soz konusu...  :(

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar dün basınçları kontrol edeyim dedim; önler 30 arkalar 29 çıktılar  general__p

Havalar ısınıyor nasılsa çok sert olmaz artık diye dördünü de 33 yaptım, aracın kalkışı ara hızlanmaları az da olsa rahatladı ve sanırım tüketime olumlu yansıdığı yakında belli olacak.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esmerce link' Alıntı:
Arkadaşlar dün basınçları kontrol edeyim dedim; önler 30 arkalar 29 çıktılar  general__p

Havalar ısınıyor nasılsa çok sert olmaz artık diye dördünü de 33 yaptım, aracın kalkışı ara hızlanmaları az da olsa rahatladı ve sanırım tüketime olumlu yansıdığı yakında belli olacak.
elinizi korkak alıştırmayın basın 36 -37 :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Esmerce link' Alıntı:

yakıt tüketimini birebir etkiliyor, ben 38 kullanıyorum, öyle çok rahatsız etmiyor.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sn hakan bey'le ilgili topikteki iletişimimizden çıkardığımız ilk sonuç: NİTROJE şart....

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

36-37 hatta 38 mi?  ???

Aslında performans için de çok iyi olur ama Akçay ın yolları hatta çevre yolu fena, çok takır tukur  walll

Bu arada yakıta etkisi olduğu kesin çünkü basınçları arttırdığımdan bu yana depo ibresi daha yavaş inmeye başladı.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arkadaşlar az önce 4 tekerleğimin de basınçlarını 37 yaptım, el atmışken 2000km deki motorun hava filtresine de baktım, iri bir kelebek dışında tertemiz ..

Bosss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Lorenzo Von Matterhorn link' Alıntı:
aracım 2000km geçtiinden beri yakıtı gözle görülür bir şekilde farketti, şu anda 100kmde 7.5-8lt yakıt harcıyor. Sakin kullandığımız taktirde araçlarımız gayet ekonomik arakdaşlar fakat istanbulda araçlar bu kadar ekonomik olamıyor ne yazık ki.. malum efsanevi bir trafik soz konusu...  :(

Ben aracı yeni aldım, (1.4 T Active Select) 690 KM yaptım ortalama 9,5'te... Ve bunu düşürmek istersem artık gaa hiç dokunmamam gerekiyor.. Bu yüksek tüketim sanırım aracın motorunun henüz açılmamış olmasın kaynaklanıyor. İnşallah ben de 7,5'leri fln görürüm :)

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ortalamam 14.1 bu gün itibariyle :D :D

220km falanda oldu kmsi daha 3. günüm

aslında bukadar gezen bi tip değildimde sürekli bi işim çıkıyor yahu  ;) ;)