Astra J Bagaj Havuzu Fotoğrafları

ozdecaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar uzun süredir bagaj havuzu alma düşüncesindeydim sonunda aldım. Kpss nedeni ile fotoğrafları biraz geç paylaştım. Bu arada sınav demişken sınav çıkışında o anki dalgınlık ve kafamdaki doluluk ile arabanın sağ çamurluğunu sürttüm çamurlukta bir şey yok ancak çamurluğun bitip tamponun başladığı yerde avuçiçi kadarlık bir alan zedelendi rütuş yaptırdım ancak içim cız etti sınav stresi ile birlikte çok kötü canım sıkıldı ve sinirim bozuldu :S

Bagaj Havuzu Fotoğrafları

img0226ru.jpg

img0231mx.jpg

img0227pg.jpg

img0237dw.jpg

[img=400x600]http://img266.imageshack.us/img266/5994/img0228qb.jpg[/img]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Bagaj Havuzu Fotoğrafları

gule gule kullanın cok şık olmuş..
aracınız ıcınde gecmış olsun beterı olmasın ufak tefek şeyler olacaktır..
fıyat hakkında bılgı verırmısınız.
almak ısteyen arkadaşlara fıkır olması baamında..

ozdecaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim Bülen Abi nazarlık oldu artık :)  Havuz 75 tl idi Firmayı aradım bilgi almak için, indirim yapıp yapmadıklarını sordum 5 tl indirim yaptılar(havale ile)  ֜rün hakkında yorum yapacak olursam, üründen çok memnunum flex-floor altta olmasına rağmen çok güzel oturdu bagaja, kullandıkları malzeme de kaliteli baya, rahat rahat kullanıyorum bagajı artık şu döküldü bu devrildi derdim kalmadı çok rahat oldu. :)

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güzel olmuş bence o katlanan bölümü nasıl çıkarrttın veya rahat çıkıyor mu ben denemedim o yüzden bilmiyorum bir de nerden aldın havuzu

ozdecaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

T
batigol1907 link' Alıntı:
çok güzel olmuş bence o katlanan bölümü nasıl çıkarrttın veya rahat çıkıyor mu ben denemedim o yüzden bilmiyorum bir de nerden aldın havuzu

Teşekkür ederim, katlanan bölümü çıkartmadım hocam en alt kademeye getirip havuzu üstüne koydum, mekanizma garip bir şey yaylı gergi telleri falan var takmakta sorun yaşarım diye riske girmek istemedim açıkcası. http://www.ypsplast.com.tr/ana-sayfa.html linkini verdiğim yerden aldım ürünü, hemen kargoladılar siparişi verdiğim günün ertesi günü elime ulaştı bu konuda da sıkıntı çıkartmadılar sağolsunlar.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

flex olmasaydı direk alacağım bir şeydi ama flex olayı çok hoşuma gittiği için havuz işi iptal oldu benim için ama havuz çok güzel güle güle kullanın

ozdecaglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx Bende o özelliği çok seviyorum ancak yaz döneminde babam bahçeden kayısı, dut, domates falan getiriyor kasa ile bende mecburen almak zorunda kaldım :))

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grkng link' Alıntı:
flex olmasaydı direk alacağım bir şeydi ama flex olayı çok hoşuma gittiği için havuz işi iptal oldu benim için ama havuz çok güzel güle güle kullanın

Ben de almayı düşünüyordum resimler iyi oldu. Flex özelliği iptal olmadan kullanılır gibime geliyor. havuzu alta koyup bölmeyi havuzun üstüne çıkarıp bırakamazmıyız. Akacak bir şey taşınacağı zaman dikeriz koltuk arkasına bölmeyi. Normal zamanda da bölme sunta havuzun üstünde dururdu. Olmaz mı?

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel durmuş güle güle kullanın yalnız o sagda duran kırmızı şey ney bende yeri var ama boş

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BABAKRAL55 link' Alıntı:
Güzel durmuş güle güle kullanın yalnız o sagda duran kırmızı şey ney bende yeri var ama boş

Sanırım üçgen ikaz işareti... Oraya iyi uymuş.