Astra J Ayna Altı Led Montajı

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar forumda uzun zamandır aktif degildim . Bu arada kaza yaptım aracım pert oldu falan sonra yeni bir Astra daha aldım falan falan sıkıntılı isler.
Gecenlerde aracıma ayna altı led yaptırdım nasıl yapıldıgını merak edenler varsa videoyu izleyebilirler.
Not:Benim aracım beyaz olan sihah arkadasın aracı. Videoyu arkadasın aracına montaj yapılırken
a141460eed892f93a655099c54377631.jpg

4ca27e7c1ee8d565ac8f1392ebb6ace5.jpg

https://youtu.be/tApPjGNSgrQ

Bu mesaj iPhone 'dan fırlatıldı.[emoji12]

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uygulama güzel. Güle güle kullanın. ayrıca geçmiş olsun. aracınız pert olduğu halde opelden kopamamişsınız. bu arada videoyu izlerken kapı içleri dikkatimi çekti. opel halen toz ic döşemeye geçmesin diye naylon yapıştırıyormuş. golf yada jetta nin videosunu izlemiştim bir aralar. adamlar o naylon yerine sac ile kaplama yapıyorlar. j kasada naylon yerine sac olmasını beklerdim.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uygulama güzel. Güle güle kullanın. ayrıca geçmiş olsun. aracınız pert olduğu halde opelden kopamamişsınız. bu arada videoyu izlerken kapı içleri dikkatimi çekti. opel halen toz ic döşemeye geçmesin diye naylon yapıştırıyormuş. golf yada jetta nin videosunu izlemiştim bir aralar. adamlar o naylon yerine sac ile kaplama yapıyorlar. j kasada naylon yerine sac olmasını beklerdim.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ediyorum. Beni ve ailemi korudugu icin yine Astra aldım.
Aslında o posetin altı saç kaplı bazı yerlerinde bosluk var ama poset boyu tam yapılmıs.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel uygulama. kapı içindeki kapı kolu aydınlatmasındaki voltaj hakkında bilginiz varmı? ordan alınamazmı direk bağlantı. kapıdan araç içine kablo çekmek zor geldiğinden soruyorum :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel uygulama. kapı içindeki kapı kolu aydınlatmasındaki voltaj hakkında bilginiz varmı? ordan alınamazmı direk bağlantı. kapıdan araç içine kablo çekmek zor geldiğinden soruyorum :)

Teşekkürler. Kapı ledlerinden de alınabilir tabi ama onlar devamlı yanıyor.
Şuan sadece iç aydınlatma ile çalışıyor. Kapıları anahtarla açtığında yanıyor. Aracı stop edip anahtarı kontaktan çıkardığında yanıyor. İçerden harita lambalarını açtığında yanmıyor mesela.

Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. Kapı ledlerinden de alınabilir tabi ama onlar devamlı yanıyor.
Şuan sadece iç aydınlatma ile çalışıyor. Kapıları anahtarla açtığında yanıyor. Aracı stop edip anahtarı kontaktan çıkardığında yanıyor. İçerden harita lambalarını açtığında yanmıyor mesela.

haklısınız ben onu atlamışım. kafamda gece kapı içine röle takmak falan vardı ille kapıdan gövdeye kablo çekmiyim düşüncesi baskın olunca beyinde kafam iyice bulanmış. :D

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız ben onu atlamışım. kafamda gece kapı içine röle takmak falan vardı ille kapıdan gövdeye kablo çekmiyim düşüncesi baskın olunca beyinde kafam iyice bulanmış. :D

Dostum hiç gerek yok röle falan. Takıldığınız nokta en basiti. Kapı içleri mecbur sökülüyor kabloyu orijinal kablo borusundan geçiriyorsun sadece orası kolay. Ben kapı içi söküleceği için tereddüt yaşamıştım.
Ama söken arkadaş Sağolsun nazik davrandı çizik falanda yok çok şükür.
Kolay gelsin sana.
Ama size tavsiyem LED'lerin sarı ve beyaz yananını bulabilirseniz (var mı bilmiyorum) aynı LED'e sinyalde bağlayabilirsiniz.

Erkut Uysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muazzam ayna kapağını sökerken bir kaç tırnak kırılır dedim ama ustanız başarılıymış gerçekten güle güle kullanın... Bu arada geçmiş olsun canınızın yerinde olması önemli para mal mülk yerine gelir... Tekrardan geçmiş olsun...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muazzam ayna kapağını sökerken bir kaç tırnak kırılır dedim ama ustanız başarılıymış gerçekten güle güle kullanın... Bu arada geçmiş olsun canınızın yerinde olması önemli para mal mülk yerine gelir... Tekrardan geçmiş olsun...

Teşekkürler. Hava çok soğuktu -5 belki daha fazla o yüzden biraz korktuk aslında sıcak havalarda daha kolay olacaktır.
Dediğiniz gibi çok şükür tüm aile iyiyiz.

ccc123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygulamayı nerede yaptırdınız? Fiyat olarak nekadar tuttu? Ve ben açılmışken kapı içlerinede kırmızı led koymayı düşünüyorum olur mu?