Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

Türker ismi ve karabük bunlar bana skodaforumdaki Türker hocamı anımsattı

Hoşgeldn abicim foruma, ceratolarnı yakıt paylasmlarını hep görmüştüm hatta en son bi mazda sevdan vardı onuda cerato ile gecistirmiştin sanırım :D

Astradan her anlamıyla memnun kalırsın ama motor diğerlernin yanında baya altta kalıyor performans anlamında, ya da sıfır km benznli al tüp tak abi ben öyle yaptım şahsen.Yol tutuş vs anlamında baya memnun kalırsın

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3dizel safranbolu rampasını çok rahat çıkıyor soldan soldan :) Ayrıca eski çarşıdan yukarıda gayet güzel tırmanıyor sıkıntınız olmaz. Kia'dan sonra yakıt kesinlikle daha az gelir. 2.el bütçe var ise sport en azından alın derim ben. İlandaki araç yerine sport dizel 2013 model 30 bin civarında çok rahat 55bine sport bulursunuz. Almışken sport alın derm ben en olmadı enjoy active :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için,

Edition alıp deri direksiyon, jant vs tamamlaman da fena bi seçenek görünmüyor ama sport ile arada fiyat farkı ne olmalı bunun için kabaca???

Evet Yasin doğru bildin :) skodaturkey'den geliyorum. Benzinlisini sıfır almaya ankarada çok yaklaşmıştım ama lpg yüzünden vazgeçtim, varsın 1.3 olsun ama dizel olsun diyorum. Hatta 2 günde bir bayiden arıyorlar ne yaptınız diye  :-\

Berat kardeşim üniversitede bilgisayar mı okuyorsun? (tahmin ettim)

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer araç ile ilgilenmekten zevk alıyorsanız edition alıp ufak tefek değişiklikler yapmak güzel oluyor. Çoğu şeyi yapmak pek maliyetli değil. Sport ile edition arasında 5-6 bin fiyat farkı normal olur diye düşünüyorum aynı ayarda iki araç için.
1.3 motoru denemediyseniz benim araçta deneyebilirsiniz uygun bir zamanda.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki arkadaşlar, mesela 2013 sedan ile hatchback edition arasında kalite/yalıtım/donanım/hantallık vs fark var mıdır?
İçimden hb geçiyor ama sedanda şu araç 49 fiyat verdi:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-beray-dan-orijinal-az-km-li-astra-sedan-dizel-edition..95-hp-188026809/detay
Hatchback'teki tadı alabilir miyim?

huseyin0667 link' Alıntı:
Eğer araç ile ilgilenmekten zevk alıyorsanız edition alıp ufak tefek değişiklikler yapmak güzel oluyor. Çoğu şeyi yapmak pek maliyetli değil. Sport ile edition arasında 5-6 bin fiyat farkı normal olur diye düşünüyorum aynı ayarda iki araç için.
1.3 motoru denemediyseniz benim araçta deneyebilirsiniz uygun bir zamanda.

Teşekkürler, fırsat olursa tanışmış oluruz. H kasada denedim, 1.3 yeterli geldi bana. J kasa biraz daha iyiymiş galiba.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

J kasa 5 vites olduğu için özellikle ilk kalkışlarda daha canlı. Ben kardemirde çalışıyorum, yenişehirde oturuyorum. Hafta içleri saat 6 dan sonra, hafta sonları gün boyu müsait oluyorum.
Sedanlarda kol dayama yok hb lerde var..

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turker abi sedan düşünürsen business modeline bak ekstraların şunlar;
-bluetooth
-geniş ekranlı teyp
-sis farı
-arka koltuklar üstnde iç aydnltma
-jantlar kapak degil

Sedanla hb edition aradndaki tek fark hbnin kolcaklı geliyor olması, bunun haricinde aynı

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hemşerim öncelikle foruma hoşgeldin, umarım gönlüne göre bir araç bulursun. Bütçeyide göz önünde buulundurursak Sport donanım olarak çok farklı ama beklentilerini karşılıyorsa düşük km yüksek model edition öneririm,benim önceliğimde yorulmamış sorunsuz bir araç olurdu.

Bu arada Hüseyin'in araçta edition olmasına rağmen birçok uygulaması yapılmış güzel bir araç fiyatta anlaşmamız halinde kesinlikle öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...