Astra j 2016 evo lip ??

blackbela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar , 2 3 astrada bu lip denen şeyi gördum hoşuma gitti baya iyi duruyor . Bu liplerin montajında tampona herhangi bir işlem ,delme,vidalama fln vb şeyler uyguluyolarmı bilgisi olan varmı ? 

Ürün bu :  http://urun.gittigidiyor.com/otomob...lastik-225329449?rcp_action=rcpProductClicked

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra j 2016 evo lip ??

Bizim araca yaptıranlar nasıl yaptırıyor bilmiyorum ama geneli yapıştırma. Sağlam olsun diye yan marşpiyelleri çamurluk kısmına vidalatan var ama tercih etmem gördüklerimin çoğu da yapıştırma. Özellikle ön tarafa ihtiyaç var gibi. Geçen tamponun altını sürttüm biraz. Sürtecekse lip sürtsün

blackbela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcnpl4' Alıntı:
Bizim araca yaptıranlar nasıl yaptırıyor bilmiyorum ama geneli yapıştırma. Sağlam olsun diye yan marşpiyelleri çamurluk kısmına vidalatan var ama tercih etmem gördüklerimin çoğu da yapıştırma. Özellikle ön tarafa ihtiyaç var gibi. Geçen tamponun altını sürttüm biraz. Sürtecekse lip sürtsün

Bende aynı fikirdeyim tamponun alti sürtmesin lip sürtsün ☺. Benim attıgım linktekininde montajı yapıştırmamı ?

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağlam olsun diye vida da var sanırım. Yapıştırıcı sürüp bantla bi süre sabitliyorlar. Vida diyen olursa kabul etmeyin isterseniz yapıştırıcı kaliteli olsun yeter. Gerektiğinde de iz bırakmadan çıkartmak iyi olur

blackbela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün 2,3 yerle görüştüm ; bantla yaparsak 1 2 aya düşer dediler . Vidalarsak 2 yıl garanti diyolar ::) 
bence hiç gerek yok , vazgeçtim şmdi .D

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Pek içime sinmez benim de. Üstelik marşpiyeller difüzör derken parayı daha güzel yerlere harcamak cazip geliyor. Bunları alsan bi de yay ister en azından. Chip alsan sprintbooster tarzı bişey ister. Hep masraf o yüzden gözden çıkardım ben. Temiz olsun benim olsun

blackbela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcnpl4' Alıntı:
Pek içime sinmez benim de. Üstelik marşpiyeller difüzör derken parayı daha güzel yerlere harcamak cazip geliyor. Bunları alsan bi de yay ister en azından. Chip alsan sprintbooster tarzı bişey ister. Hep masraf o yüzden gözden çıkardım ben. Temiz olsun benim olsun

Aynen öyle

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gereksiz bir şey tavsiye etmem her yere sürtüyor birkaç araçta görmüştüm