Astra J 2. İstanbul Buluşması

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J 2. İstanbul Buluşması

Abant olayı ile ilgili bir kesinlik yok şu aşamada.

Sadece muhtemel bir buluşmaya katılmayı isteyenler kimler ;)

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

ben heryere gelirim sadece tarih önemli benim açımdan okadar onun dışında kaza bela olmazsa edirneden ardahana her yeri olur güzel ülkemin :D

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende gelirim. Aileli olmamasindan yanayim cunku bekarim:) ist icindeki arac bekleyen arkadaslar benle gelebilir

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abiler acele etmeyelim cok muthis bi organize olsun dilden dile forumdan foruma dolansin

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

büyük bir buluşma olması açısından abant olabilir, katılım durumum tarihine bağlı olmakla birlikte büyük ihtimalle ailemi alarak katılırım. 

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşkar bu ayın 29 unda İnsigniaTeam ın İnsignia OPC 2.8 325 hp, İnsignia 2.0 Turbo 220 hp ve diğer tüm insignia motor seçeneklerini biz üyelere tahsis edip test sürüşü yaptıracağı kapsamlı bir buluşması olacak... Bu buluşmaya Opel Türkiye ve Opel Odak sponsor oldu... Sözün özü, hepiniz davetlisiniz ve eğer ayın 29 unda buluşma olmazsa bende katılırım İstanbul içi her buluşmaya...

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşkar bu ayın 29 unda İnsigniaTeam ın İnsignia OPC 2.8 325 hp, İnsignia 2.0 Turbo 220 hp ve diğer tüm insignia motor seçeneklerini biz üyelere tahsis edip test sürüşü yaptıracağı kapsamlı bir buluşması olacak... Bu buluşmaya Opel Türkiye ve Opel Odak sponsor oldu... Sözün özü, hepiniz davetlisiniz ve eğer ayın 29 unda buluşma olmazsa bende katılırım İstanbul içi her buluşmaya...

Gökhan bey bahsettiğiniz buluşmayla ilgili detayları nerden alabilirm bir link falan paylaşabilirseniz memun olurum onada katılmak isterim bana uyarsa

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zamana bağlı... Bu sefer ciddi birkaç işim var.. Kıpırdayamıyorum desem yeridir. Onlara uygun olması lazım Sayın Hüsnü Bey... Zamana ve mekana bağlı diyelim...

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben varım.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

warlordares link' Alıntı:
Zamana bağlı... Bu sefer ciddi birkaç işim var.. Kıpırdayamıyorum desem yeridir. Onlara uygun olması lazım Sayın Hüsnü Bey... Zamana ve mekana bağlı diyelim...

Zamanı bir şekilde uydurmaya çalışacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...