Astra j 1.4t direkt enjeksiyon mu?

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra j 1.4t direkt enjeksiyon mu?

İşçiliği ön planda tutuyorum şuan. Manifold delinecek dedi bu zorunlu mu başka çözümü yok mu acaba

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcnpl4' Alıntı:
Bugün servisin yönlendirdiği yere gittim. Landirenzo için 3.700 +200 yağlama dedi. Opelle anlaşmalılarmış 2 yıl motor garantisinden bahsetti. Brc  daha uygun biraz düşünmemiz gerekiyor

Daha onceki arabamda bende 3750ye yaglamali prins vsi2 +valve care taktirdim  bide isletme yaklasik 350 tl toplam 4100 tl yapti .Simdi olsa kesinlikle 4000 tl ye lpg taktirmam bu iş ekonomi icin 4000 tl verdikten sonra hic bi esprisi kalmiyor.landirenzo nassil  3900 tl oluyor .

mcnpl4' Alıntı:
İşçiliği ön planda tutuyorum şuan. Manifold delinecek dedi bu zorunlu mu başka çözümü yok mu acaba

Mmanifoldu delmeden pipolu montaj da yapiliyor.

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Brc sordum 2.500 dedi. Ruhsat işlemleri de 350. Pipolu yöntemi sormuştum uyumsuzmuş. Bilemedim vazgeçicem gibi. Yıllık 1.600tl tasarruf mümkün. 2 yılda amorti etse uzun vadede faydalı ancak. Bir de otogaz fiyatları eskisi gibi değil sanırım. Dün baltığımda 3tl otogaz 5.13 de benzin vardı. Uygun olmasına uygun ancak değer mi kararsızım

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcnpl4' Alıntı:
Brc sordum 2.500 dedi. Ruhsat işlemleri de 350. Pipolu yöntemi sormuştum uyumsuzmuş. Bilemedim vazgeçicem gibi. Yıllık 1.600tl tasarruf mümkün. 2 yılda amorti etse uzun vadede faydalı ancak. Bir de otogaz fiyatları eskisi gibi değil sanırım. Dün baltığımda 3tl otogaz 5.13 de benzin vardı. Uygun olmasına uygun ancak değer mi kararsızım
Hocam geçen yaz aracim 10 bin km de iken landrenzo yaglamali taktirmistim.ekstra garanti işletme falan derken 3.500_3.700 leri buldu. Sadece uzun yolda lpg yi kullaniyorum sehir icinde benzine aliyorum.şuan 17.000 de aracim.lpg taktirirken hesap yapmistim 20.000 km de kitin parasini amorti ediyordu.lpg ortalama benzinden 1.8 kat daha ucuza geliyor diye hesaplamistim.uzun yolda 110 u geçmemek icin ibreden gozumu alamiyodum cunku benzin bereketsiz bi sekilde tukeniyodu :) fiyatlara gelince her kış lpg 3 lirayi buluyo yazin 2 lere dusuyo.benzini takip etmedim ama gaz yillardir boyle.kisacasi ben lpg montaj konusuna sicak bakiyorum.ama 5.000 lira gibi rakamlar abarti geliyor.simdiki aklim olsa atiker taktirir isime bakardim.serviste landrenzo montaji yapan eleman dahi opel landrnzo ile anlastigi icin landrenzo öneriliyo baska bi esprisi yok dedikten sonra..

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pıpou sıstem sadece 1.6 atmosferık motora uyum sağlıyor cunku astranın cıvıc lerle enjektorlerı aynı konumda

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgiler için teşekkür ederim. Benzin biraz yıpratıcı. Yaygın olduğu için brcde karar kıldım ama henüz fırsat olmadı. Bu haftasonu antalyaya gitmeyi düşünüyorum git gel 350yi geçecek sanırım. Yol masrafını arkadaşımla paylaşacağım için bi nebze rahatlatır ama lpg artık şart. Şehir içinde pek kullanmıyorum gideceğim yere yürümeyi veya otobüsle gitmeyi seviyorum bu yüzden ortalama tüketimim iyi seviyede ama gezme konusunda otobüs epey vakit kaybettiriyor ve yolculuk keyfi yok. İstanbul gibi bi yere gideceksem mecburen otobüs kullanıyorum tabi. Orada benzinle birlikte ömrümden de tüketirim trafikte

oki opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bysmail' Alıntı:
Arkadaşlar tekrardan astra j alacağım. 14.t düşünüyorum.lpg uyumu nasıl.direkt enjeksiyon mu acaba.hangi marka daha uyumlu.
Triger zincir mi acaba.

arcınız atmosferik turbo motora sahiptir landirenzo turbo kit ile dönüşüm sorunsuz yapılmaktadır.zincirli motora sahiptir araç.direct enjeksiyonlu astra turbo olan araçlar 1.4 152 hp astra k araçlardır.

ankara opan otomobil