Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 turbo yakıt sarfiyatı....

hllb link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=975.msg31949#msg31949 date=1305236201]
Remzi kardeşimiz aramıza hoşgeldin..

Bu aralar bir Ankara yapmak farz oldu gene..
gelirken haber ver hep beraber mangal yapalım :)
[/quote]

Teşekkür ederim, doğup büyüdüğüm ve çok sevdiğim Ankara da akrabalarım dışında pek arkadaşım kalmadı, zamanla hepsi bir yerlere gittiler..
Sizlerle buluşursak benim için çok güzel olur açıkcası.

inferno1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 Turbo Yakıt Sarfiyatı....

Tolga KARACA link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=975.msg31953#msg31953 date=1305236312]
Remzi kardeşimiz aramıza hoşgeldin..

Bu aralar bir Ankara yapmak farz oldu gene..
gelirken haber ver hep beraber mangal yapalım :)
[/quote]

Teşekkür ederim, doğup büyüdüğüm ve çok sevdiğim Ankara da akrabalarım dışında pek arkadaşım kalmadı, zamanla hepsi bir yerlere gittiler..
Sizlerle buluşursak benim için çok güzel olur açıkcası
[/quote]
Selam arkadaşlar... Bakın Ankara deyince anılarım depreşti benim de doğma büyüme Ankaralı ve 6-7 senelik bir İstanbullu olarak..Ailem hala Dikmende oturuyor, ayda bir gidiyorum yanlarına..Aslında İstanbullu arkadaşlarla ayarlasak bastırsak Boluya, orada bir mangal ardından ver elini Ankara..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uzun yol sonrası araç 5000km yi geçti, artık bundan mı bilemiyorum ama ş.içinde bile eski ş.dışı ortalamalarımı görebiliyorum.

3 gündür Antalya dayım, trafiği sinir bozucu ışıklar ve berbat asfalt kaplamaları yüzünden çok gergin ve hızlı bir akışa sahip; genellikle ilk 3 viteste performanslı kalkışlar yapıp ilçeler arası yüksek süratli kullanmama rağmen az önce bir depoyu 700. km de bitirdim..

remzi1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Remzi kardeşimiz aramıza hoş geldin

hoş bulduk güzel kardeşlerim çok teşekkürler, sizlerde hoş geldiniz

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzun yola çıkmadan önce ş.içinde 8.5 civarıydı tüketimim. hafta sonu şehir dışına çıktım biraz da bastım. bu arada 4.000km oldu arabam. bakalım ş.içinde bir değişiklik olacak mı. ay sonunda k&n filtrem de gelir ondan sonra bir ölçeyim ş.içi tüketimimi.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

9,5 lt nın altına dusemıyorum malesef neyse ama umudum var  005hihih

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araba az yakıyor arkadaşlar bu kesin, ama ağır kasasını yüksek performans eşliğinde sık sık yavaşlatıp hızlandırmak da çift haneli rakamları mümkün kılıyor.

Antalya ya gitmeden önce 4000 küsür km lerdeydim şimdi 7000km ye yaklaştım ve tüketimde hatrı sayılır bir düşüş söz konusu; dönüş günü fullediğim depoyla Antalya Muğla arası çok virajlı ve rampa yollara, Aydın - İzmir arasını uzunca süre 185km hız sabitleyici ile katetmeme rağmen 750km civarı yol yaptım, bu şartlarda önceki benzinli araçlarımla 600km ye ancak yaklaşabilirdim ya da dizel araçarımla çok daha fazla da yol gidemezdim.

Bu durum aracın ekonomi potansiyelini ve fabrika verisi 4.8l /100km nin boşuna olmadığını ispatlıyor.

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar gecen halıl abıyle 1-2 saatlıgıne gezdık aksesuarcıları felan bu arada yakıt tuketımı 9,5 ın altına dusmemıstı hıc yıne bır bakayım dedım bırde baktım 8.6 rekorumu kırdım duyurulur bakalım 8.5 un altına dusebılecekmıyım  :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fix menü; 4 kişi + klimayla 4. viteste* yol aldığım Akçay - Çanakkale arasında yarım depoyla 386km yaptım..

*Yoğun trafik ve yol çalışmalarından ötürü bozulan/daralan asfalt yüzünden 4. viteste 85 - 100km arası hızlarda gittim sürekli..

emin77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben ARACIMI 03.06.2011 DE ALDIM Astra J 1.4 140 Turbo(Teknik gri-navigasyonlu)...Şuan 440 km de yakıt istanbul şehiriçi ortalama 9.6 lt,,,Haftaya altınoluka gidiyorum bakalım uzun yolda verilerim ne olcak...........Bleuthoot sonradan taktıran var mı-maliyeti nedir acaba?????