Astra J 1.4 Turbo için

OttoSkorzeny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Supersprint takabiliyor muyuz? İnternetten araştırdım ancak 1.6T lere takılmış hep Ankara'da supersprint takan bir dükkana sordum evet takabiliriz dediler ama pek güvenemedim.Birde 2 adet son susturucuya 900euro dedi. Sadece son susturucu değişince seste değişiklik olucak mı onuda öğrenebilirsem çok iyi olur :)

OttoSkorzeny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 Turbo için

oakyol link' Alıntı:
Fiyat mantıklı ama birde BTG Maslakla görüşmenizi öneririm. Birtek sondan çok bir ses beklemeyin ama sonu SS alıp orta susturucuyuda eksozcuda iptal ettirirseniz mükemmel ötesi bir ses alıcagınıza eminim.
http://www.supersprint.com/en/prod-7114-11673-opel_astra_j__14i_turbo_120hp___140hp_2010_E28093E280BA.aspx
BTG Maslak bayisi zaten fiyat aldığım yer. Merak ettiğim tarafı o kadar verdiğim paraya değicek mi? Ve sadece son susturucu yeticek mi yani araç yarıda kalmış gibi olsun istemiyorum
Edit: Ekleme

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş

SS her kuruşu hak ediyor dediğim gibi eğer ses yetersiz kalırsa orta susturucuyuda iptal edersiniz.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Tüm susturucuları iptal ettiğinizde inceye yakın bir ses elde edersiniz, boruları genişlettiğinizde ses toklaşmaya başlar...
Kağıt üzerinde her ne kadar komple exhaust sisteminin performansa katkısı var gibi gözüksede, gerçekte çok fark edilir bir artış olmuyor...
Sadece downpipe performansı az da olsa etkiliyor...
Milltek, Akrapovic, Remus, Supersprint düşünebilirsiniz...

OttoSkorzeny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geç yazdım kusuruma bakmayın. SS son susturucu ve orta susturucuyu  iptal edip düz boru çekeceğiz. Cumartesi günü kısmet olursa takılacak egzoz video ve resimleri hafta sonu yüklerim büyük ihtimal. Aklımda tek soru kaldı o da katalitik iptali olmadan güzel bir ses alabilecek miyim acaba?Onuda bekleyip göreceğiz. :)

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

sonucuu mutlaka beklıyoruz  dancee

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

kankibaba link' Alıntı:
ևok geç yazdım kusuruma bakmayın. SS son susturucu ve orta susturucuyu  iptal edip düz boru çekeceğiz. Cumartesi günü kısmet olursa takılacak egzoz video ve resimleri hafta sonu yüklerim büyük ihtimal. Aklımda tek soru kaldı o da katalitik iptali olmadan güzel bir ses alabilecek miyim acaba?Onuda bekleyip göreceğiz. :)
Kat iptali sesi yaklaşık iki katına çıkartır veya yarıya düşürür bilginiz olsun... 045thumbsup

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

UNS link' Alıntı:
Kat iptali sesi yaklaşık iki katına çıkartır veya yarıya düşürür bilginiz olsun... 045thumbsup
bende hala kararsızım  :(

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

sevko61 link' Alıntı:
bende hala kararsızım   :(
abi kesinlikle iptal ettirmelisin, illegal bir uygulama ama sesi inanılmaz arttırıyor sonuçta bütün havayı, ne var ne yok dışarı atıyo bu da borulardaki titreşimi dolayısıyla sesi arttırıyor...