astra j 1.4 cosmo

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar link de ki araç sizce nasıl http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-opel-astra-cosmo-1.4t-140-ps-150666514/detay

en son kaça kadar alınabilir. modeline göre km biraz fazla gibi. ben 43.000 e olurmu diye sordum. akşam babası ile görüşüp cevap verecek. hiç biryerinde birşey yok diyor. en çok korktuğum turbo ile sıkıntı olup olmadığı.

43-44 falan alabilirsen iyimi.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arka çamurlukta lokal boya varmış. Araç ve fiyatı ile ilgili fikirlerinize ihtiyacım var.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memleket sahtekar dolu. Adam aracın ilk sahibi , ilanda nokta hata yok diyor. telefonda sadece arka çamurlukta lokal boya var diyor. hasarsorgulattığımda 3 adet hasar kaydı çıkıyor. 30.04.2013 6447 tl (bu tarihde 2 tane hasar kaydı var) 04.07.2013 3576 tl.

aracın 2. sahibi olsan bilmiyordum falan dersin anlarımda, sen aracın ilk sahibisin neden gizliyorsun, birde utanmadan ilana ruhsatın resmini koymuş.

bu gece heycandan uyuyamamıştım. Allah hepimizi dürüst hayırlı insanlara yoldaş etsin.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her ucuz malda birşey var işte her zamanki gibi bir facia daha.
Nokta hata yok diyor, bi de ilk sahibi yuh be.
Allah karşımıza DELİKANLI ve DÜRÜST insanlar çıkarsın...

Not: Adama sahibinden.com'dan mesaj attım, inşallah arar da biraz sövüp stres atarım...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hevesim kursağımda kaldı deriz ya, durumunuzun böyle sonuçlanmasına üzüldüm açıkçası..Fakat şimdi sıfır araçta bile boya-trim vs hatalar varken (tırdan indirirken çizdirme ya da kazalar vs vs) 2.el araçta kusur bulmaya şaşırmamalı..Tabi sizin temasınız satıcılara araçtan çok ama 1-2 bin tl hasarlar çıtır hasardır (elektronik olanları müstesna) herşeye rağmen bu yaşadığınız olay astra j den sizi soğutmasın :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamı aradım, babası kaskodan yaptırmış, bunun haberi yokmuşta. aracın ön çamurluk, far ve tampon değişmiş. yani araç önden darbeyi almış.

aklım hayalim almıyor, arabada bukadar hasar var ve ilana ruhsatın resmini koyuyorsun ve hala hatasız diye aracı satmaya kalkıyorsun.

Astra G yi sattığıma pişman oldum.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnş en kısa zamanda kafanıza göre bir araç denk gelir ancak tespitiniz çok yerinde..İlanın olduğu sitede ilanla ilgili şikayet bölümü var..Belirtin derim..

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnş en kısa zamanda kafanıza göre bir araç denk gelir ancak tespitiniz çok yerinde..İlanın olduğu sitede ilanla ilgili şikayet bölümü var..Belirtin derim..

Teşekkür ederim. Nasipden öte geçilmiyor. İnşaallah severek binebileceğim bi araç denk gelir.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah korusun dikkat etmek lazım. Hayır bu yine cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor bazıları harbi cin...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 22:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 22:12 ----------

Çocuga aynen boyle yazdım gonderdım gelen cevabı da beklıyorum acaba ne dıyecek.İlanı da şikayet ettik bakalım =)

Moderatörün son düzenlenenleri:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lütfen herkes ilanı şikayet etsin.
Zaten lavuğun diğer ilanlarına da bakınca çakal olduğu anlaşılıyor.
Full araba teybi satıyor çalıyo mu napıyo anlamadım.
Son olarak Feto amcadan gelsin yalan yanlış ilan verenler için;

BcQi6uQCUAA1SDs.jpg