Astra J 1.4 140 HP mi Polo GTI 1.4 TSI 180 PS

06dc0966

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra al geç hiç dusunme bile yakiti dert edeceksen gti 180 hp ortalama yakit tuketimi astra 1.4 t ile ayni astradan alabilcegin keyfi polo dan alabilcegini sanmiyorum.

Snapwr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
poloyu tek kapı almıycam zaten sığmama konusunda bi sorun olmaz bagajı bilmiyorum aracı gidip kendim görmeden bişey diyemem

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 litre motordan 180 bg almak aşırı abartı bişey.Şahsen ben o motora güvenemem.bu yüzden astra

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 tsı 180 hp yağ yakıyor. Halada çözümü bulunmuş değil.Hatta yabancı forumlarda yağ tankeri olarak karikatürleri bile var. Fazla güvenmeyin yani.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TSi motor Opelin butun motorlarindan daha iyi bir motor guvenilmeyecek bir tarafi yok ;)

geçen hyundai tartışması şimdide opel wolkswagen tartışması çıkmasın. bu arada bu opel hangi markaya eşdeğer çözemedim. hyundai ye değil, wolkswagen e değil, bir ara alfa tartışması çıkmıştı gene alfa çok iyi çıkmıştı, palio almakla akıllılık etmişim desenize:D

phoenixs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesin yazdığı gibi segment farkı var hocam sürat diyorsan polo akar gider astra da arkasından gider iç dizayn olarak astra çok güzel ama polo nun da malzeme kalitesi bi gömlek daha fazla opel in turbosu tsi gibi daha tam kendini kanıtlayamadı ben astra alırdım polo küçük araba :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel gayet kaliteli bir marka. Ancak TSi teknolojisi cok yeni bir teknoloji ve gayet verimli bir motor. Opeli asla VW , Hyundai ile kıyaslamaya gerek yok kalitesi ve tasarımları ortada. Hyundai konusunda Opelden daha iyidir dememiştim Opel kadar iyi isler yapmaya başladılar ve i30un Astradan eksik bir yani yok demiştim. Hatta donanımı daha dolu.

Benim icin Opelin yeri cok farklı. Opel aracım oldugu icin degil gercekten markaya asık oldugum icin bu forumdayim. Fakat asık olduğunuz kız guzel de olsa dunyanın en güzeli degil; arada bir gözünüz dışarıya da kayacaktır elbet. ;)

Polonun iç mekan kalitesi asla Astradan iyi olmadı. Hala da degil. Astra kokpit anlamında su an piyasadaki en guzel ve kaliteli otomobillerden birisi. GTi da olsa Polo hicbir zaman Astradan iyi olamaz.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer Polo size küçük gelmeyecekse tabikide polo hem küçük hem güçlü hem yakıt her yönden avantajlı :good:

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki astra...avatarı değiştiremedim henüz ama ben 1.3 dizelini aldım gayet memnunum kedi gibi atak..