Astra J 1.3 ecoflex Son Hızlar

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 ecoflex Son Hızlar

hyr tehlikeli bi durum yok sadece merak ben böyle bi hızın dizelde mümkün olabileceğini sanmıyorum. ben herhaftsonu çeşmey gttim geldim. her haftada denedim boş klima kapalı 210 yapar daha da olmaz. yapan varsa nası beceriyor merak ediyorum ve görmek içinde çok sabırsızlanıyorum. cidden bu alaycı bi tavırla söylenen bişey değil.eğer 221 yapan varsa bi dahaki sefere kırbaçla çıkıcam hız denemesine.210 dan sonra çıksın o hızlara diye vurucam kırbacı vurucam kırbacı :)

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Off:))) ya resim war di silmistim ama yarin arabayla ise gidicem beykozdan atasehire kdr sana video u izletrm kimse inanmior alalal ya gel herseyne iddaya girelim motor acilmadan acmadan kastim100 200km yol katedme ben uzun yolda 200gittim istanbul afyon arasi 221 yokus asa eskisehirin orda bastim

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

200e lafım yok bn de 200 210 arası bişeyler zaten yapıyorum o problem değil "221" sadece o rakamı merak ediyorum.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bu iddialaşmaların gidişi tehlikeli..

Aynen 300 bassan ne olacak eline ne geçecek.  Eğer dert km de yüksek rakam görmekse lastikleri yuvarlanma dairesini küçültecek şekilde değiştirin 250 yi görün 1.3 te.

şu bir gerçek ne 1.3 ler kağnı arabası ne benzinliler amerikan V8 i Artık kimse kimsenin aracını öyle böyle karalamasın ki işin sonu Tolga Bey in de dediği gibi tehlikeli yerlere gitmesin.

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben lineada 90 beygirlik motorda 210 yaptım. Kiralık araçtı ) Ama opelim e kıyamıyorum. En son 180 den sonra canı yanmasın diye basmadım. Kıyamadım )

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

omerf link' Alıntı:
1.4 turbo ile 227 yapmak için eğim lazım zaten yoksa olmaz.

Eğim olmayan yolda birçok kez 227km/sa üzerine çıktım. 5. viteste olduktan sonra eğime ihtiyacınız yok.

gkhn6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4t son hız 238  uzerinede hirbir 1.4t nın cıkmasına imkan yok tum sartlar sonuna kadar zorlandı  steeringwheel

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

gkhn6 link' Alıntı:
1.4t son hız 238  uzerinede hirbir 1.4t nın cıkmasına imkan yok tum sartlar sonuna kadar zorlandı  steeringwheel

bu verdiğiniz değer düz yol içinse itirazım yok ama tüm şartlardan kasıt eğimli yol dahilse zira 247km/sa hızlık bir tecrübem mevcuttur.