astra h usb girişi yapmak

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
teyp cd çalarlı. usb nasıl yapılabilir. yani yapılabilir mi bilmiyorum. el freninin orda bir giriş var ama benim bu konuda hiç bilgim yok. yardımlarınıza ihtiyacım var.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
054bdfb4fc8cbc13eb82ee9a71910e31.jpg

Aracınıza bu cihazdan alın. AliExpress sitesinden MP3 Decoder diye aratabilirsiniz.

Bu cihazın ses çıkışını el freninin arkasındaki Aux girişine bağlayacaksınız. Cihazın çalışması için gerekli olan 12V gücü de çakmaklıktan alacaksınız. Cihaz kullanıma hazır hale gelecek.

Teybinizi açıp Aux moduna geçeceksiniz. Artık bağladığınız MP3 Decoder ile USB, Bluetooth, SD kart ya da FM üzerinden müzik dinleyebilirsiniz.

cuneyt4141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp cd çalarlı. usb nasıl yapılabilir. yani yapılabilir mi bilmiyorum. el freninin orda bir giriş var ama benim bu konuda hiç bilgim yok. yardımlarınıza ihtiyacım var.

Merhaba ,

Sanırım siz telefonunuzdan müzik dinlemek için usb girişi istiyorsunuz.El freninin altındaki giriş aux girişidir.Piyasada internetten araştırdığınızda Bluetooth cihazı aux girişli araç kiti diye araştırdığınızda 20-30 tl civarında bir maliyetle telefonunuzdan müzik dinleyebilirsiniz.Ben aynı şekilde problemsiz müzik dinliyorum.Ayrıca kablo karmaşası da olmuyor.Ama illaki Usb olsun derseniz aux girişine takılan ucunda usb girişi olan kablolar da var piyasada.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
054bdfb4fc8cbc13eb82ee9a71910e31.jpg

Aracınıza bu cihazdan alın. AliExpress sitesinden MP3 Decoder diye aratabilirsiniz.

Bu cihazın ses çıkışını el freninin arkasındaki Aux girişine bağlayacaksınız. Cihazın çalışması için gerekli olan 12V gücü de çakmaklıktan alacaksınız. Cihaz kullanıma hazır hale gelecek.

Teybinizi açıp Aux moduna geçeceksiniz. Artık bağladığınız MP3 Decoder ile USB, Bluetooth, SD kart ya da FM üzerinden müzik dinleyebilirsiniz.

cevap için teşekkür ederim ancak telefondan değil normal bir flash bellekten dinlemek istiyorum. bunu nasıl sağlarım. bir kere teyp içinden çıkan bir kablo görmüştüm sanki. o kablo ucuna flash takmış müzik dinliyorlardı.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Anlatmak istediğim de zaten buydu. Resimdeki cihaza Flash Disk takarak müzik dinleyebilirsiniz.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba ,

Sanırım siz telefonunuzdan müzik dinlemek için usb girişi istiyorsunuz.El freninin altındaki giriş aux girişidir.Piyasada internetten araştırdığınızda Bluetooth cihazı aux girişli araç kiti diye araştırdığınızda 20-30 tl civarında bir maliyetle telefonunuzdan müzik dinleyebilirsiniz.Ben aynı şekilde problemsiz müzik dinliyorum.Ayrıca kablo karmaşası da olmuyor.Ama illaki Usb olsun derseniz aux girişine takılan ucunda usb girişi olan kablolar da var piyasada.

telefon değil de flash ile dinlemek istiyorum. belki de çok şey istiyorum onu da bilmiyorum. yani imkansız olabilir. baktım olmayacak en olumsuz durumda radyo veya cd üzerinden müzik dinlerim.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Normal flash yerine MP3 box alın Sony nin falan onu takın aux a bu cihaz onların hafızasız olanı .

Hayatımda gördüğüm en saçma alet bu resimdeki zaten .

Aux lu araca MP3 player yada telefon takarak zaten müzik alet üstünden değiştirilerek dinleme yapılıyor .

Usb aracın kendi ekranına gelmediği sürece ne anlamı var ki [emoji1303]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bu cihaza flash takılacağını anladım aslında ancak çok mantıklı gelmedi. çünkü ortada koca bir cihaz olacak ona usb vs takacağız teyp içinden bir kablo çekiyorlar dışarı cd yuvasından falan çıkıyor. o kablo ucuna direk flash takıyorlar. sanırım bu olayı astra h de yapamayacağız zira olsa zaten söylerdiniz.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bu cihaza flash takılacağını anladım aslında ancak çok mantıklı gelmedi. çünkü ortada koca bir cihaz olacak ona usb vs takacağız teyp içinden bir kablo çekiyorlar dışarı cd yuvasından falan çıkıyor. o kablo ucuna direk flash takıyorlar. sanırım bu olayı astra h de yapamayacağız zira olsa zaten söylerdiniz.

Hayır USB var orijinal olarak yada bir arayüz ile oluyor ancak maliyetli .

Mesela ben aracında cd40 usb teyp kullanıyorum .

ff51e16353cd5dd2c6bad703e6bf1cfc.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Normal flash yerine MP3 box alın Sony nin falan onu takın aux a bu cihaz onların hafızasız olanı .

Hayatımda gördüğüm en saçma alet bu resimdeki zaten .

Aux lu araca MP3 player yada telefon takarak zaten müzik alet üstünden değiştirilerek dinleme yapılıyor .

Usb aracın kendi ekranına gelmediği sürece ne anlamı var ki [emoji1303]

Sizin orjinal parça kullandığınızı ve bu şekilde donanım yükseltmeyi tercih ettiğinizi önceden beri biliyorum.

Ben de önceki Corsa C Essentia aracımda orjinal donanımla bir çok yükseltme işlemi yaptım, forumda da bir kaç konum var.

Ancak Türkiye şartlarında herkes bu şekilde yapamıyor ya da yapmıyor. Ucuz ve kolay olan tercih ediliyor.

Evet saçma bir alet ama montajı basit ve maliyeti düşük olması nedeniyle öncelikle bunu tavsiye ettim. Arkadaş isterse diğer yöntemleri sırayla anlatabilirdik.