Astra H Ses sistemi hakkında

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yarın aracıma 4 kanal bi amfi ve birde subwoofer baglıcam

1) gerilim kablolarını bagaja nasıl ve nerden en kolay çekerim aküden ?
2) teybin hangi baglantılarını kullanacagım çift bobin subwoofer a baglantı nasıl olur ?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işten anlamıyorsan bence bir oto ses sistemi işiyle uğraşan bi yere yaptır montajı.çift bobin bass bağlanacak madem yakma arabanın tesisatını.

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısını bende yapacağım müzik sistemi ile uğraşan profesyonel bi yere götür derim...ben öyla yapacağım 150 tl ye bağlıyorlar

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can bunları kaça yaptırcaksın ? toplamda 450 lıra fıyat almısdım gecenlerde ben işcilik dahıl komple tesisaat,cünkü bızım orjınal teyp e dönusturucu felan takıyorlar

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses ve elektrik kablolarının anfiye farklı yerlerden gitmesi lazım... aküden elektrik cekiçeksen sol kapıların eşiğinden arkaya götürmen lazım...ses kablolarını da sağ taraftan..

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaptım fotolarıda bi zamn gösteririm hendim elktronık ve haberleşmeciyim elktrıkten anlıyorum en iyi tesisatçının yapabilecegi kadar güzel olduguna ınanıyorum hiç bir işçilik hatası delme kesme biçme olmadan bitirdim =)

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can bunları kaça yaptırcaksın ? toplamda 450 lıra fıyat almısdım gecenlerde ben işcilik dahıl komple tesisaat,cünkü bızım orjınal teyp e dönusturucu felan takıyorlar

Eren sakın oyle ibşşeye para verme kardeşim subwoofer 120 TL ye gelıo 200 e de bi mono amfi buluruz sana çevirici dediginde 15 TL birşey

işçilik benden :D

ne zman istersen başlarız bi pazar günü

Mr.Akn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler resimler yokmu hala :) bende amfi bass bağlamak istiyorum. merak ettim nasıl olmuş sizinki..