Astra H Sedan Önerilere Açığım...

tkebenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim fikrimce araciniza plakalik , cam filmi , karartilmis far , arka stoplara 1 numara siyah transparan bence fazlasina gerek yok benim fikrimce

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 numara cam filmi (tuv den hafif kusur olarak geçiyor)arka stop boyama veya folyolama,ön far camı hafif karartmave mercekli far takımı olsa güzel olur düşüncesindeyim

saygılarımla mltcdt

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın orjinalliğini bozmadan ufaktan bişeyler yapmak istiyorum

-ön plaka altı plaka yanları , dikiz aynası kapakları parlak veya karbon kaplama
-kapı direkleri siyah parlak folyo kaplama
-sis farı mavi veya turuncu , arka stop beyaz bölümler siyah veya kırmızı transparan folyo
-ön farlar sinyal kısmı mavi folyo ile far kaşı
-bagaj üstü anotomik spoiler
-arka tampon altı iki parçalı olan modelden karlık
-camlara orjinalde karatmalı olduğu için 1 numara film
-mugen rüzgarlık
-kaliper takımını opc mavisine boyamayı düşünüyorum hepsini yapsamımı yoksa çok apaçimi olur

Tespitlerim
1) Plakanız düzgünse çift taraflı bantla yapıştırın, eğer benim plakam gibi alelade basılmışa mühürlü APP bastırın, orijinalin düzgünü olsa yeterli, farklı font trafikte göze batıyor. Ayna kaplamaları orijinallikten pert araba moduna doğru ilerletiyor arabayı.
2) Sis farlarına orijinal ampul tipinde beyaz osram taksanız daha hoş olur, şahin 131 toros broadway değil sonuçta.
3) O kasa herhangi bir spoiler'ı kaldırmaz, pişman olacağınız bir hamledir.
4) Bu jantlar varken arabaya takacağınız herhangi bir tampon eki sırıtacak
5) Cam filmi çok koyu olmadıkça harikadır.
6) Rüzgarlığı honda FD6 hariç hiç bir arabaya yakıştıramıyorum, benim gözler bozuk galiba :D
7) Zır stock olmaya alışkın bir arabaya mavi kaliper boyası çok sırıtır ve iyi tespit etmişsin tam apaçi içi olacaktır.

Tavsiyelerim

1) Arabaya herhangi bir tampon eki takılmadan 5cm yere basılmalı, çamurluklarla arada çok mesafe var.
2) Jantları arabaya ait değil gibi duruyor, 17" Orijinal Astra Turbo jantı takılmalı(tanesi 370 lira 4 ile çarp, orijinal GM).
3) Siyah tabanlı farların üzerine beyaz ampul takar, sisleri de beyaz yaparsan elit görünüm kazanır araba.
4) Kapı hoparlörleri zayıftır, yüksek seste cızırtı, yüksek basta bozurtu yapar. Kapı hoparlörlerini yenileyip ses kalitesini artırabilirsin.
5) Kaliper boyasına takık durumdaysan, bol simli metalik gri boya atarsan kendini pek belli etmez ama dikkatli bakarsan iyi görünür.

dipnot : şahsi zevkimdir, herkesin zevki başkadır alınma gücenme olmasın :D

undergrand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugüne kadar yapılanlar
3.stop f1 çakar devresi
arkalar 2 önler 1 numara cam filmi
mugen rüzgarlık
gündüz farı
plakalık iptali
stop kaplama ufak bir kazadan sonra söküldü