Astra H Seçimde yardım arkadaşlar !!!

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İş arkadaşım HillHolder desteği olan (yokuş kalkış desteği) otomatik vites araç arayışında focus, civiclerden sıyrılarak 2 adet astra arasında kaldı. yarın gidip birini almak istiyor. Kendisine fikir edinmesi açısından arabalar ve fiyatları ile ilgili bende sizlerin fikirlerini merak ediyorum. bende g var h kasaya yabancıyım :D

1. Araç: 2008 Astra H Enjoy Spor Paket (+Zeon paketli denmiş), 49000 Km Easytronik vede 1.3 CDTI motor.

2. Araç: 2008 Astra Cosmo, 24000 Km 1.6 Benzinli motor.(yine +Zeon paket)

Araçlar gerçek opel servisinde. her ikiside 32.000 TL fiyatla. 1. araçta 2 parça boya var. 2. araçta hiç bir şey yok(değişen boya vs). zeon paket ne bilmiyorum ama bana not bu şekilde ulaştı.

bu araçlar için bu fiyatlar uygun mudur? cosmo olanı seçtiğimizde lpg taktırma şansımız var mıdır? lpg li maliyet +1500 diyebiliriz. ayrıca lpg uyumunuda merak ediyoruz.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. yarın birisini alacak arkadaşım. sizce ne yapmalı?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biri benzinli biri dizel arkadasınız kullanımına göre secim yapmalı benzinli düşünüyorsa zaten cosmo cazip fiyat biraz daha kırılabilir.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
kullanimla lalakali olarak benzin ve dizlele bakacak ama cosmo full arac biri enjoy ayrica paket eklentisinde yanlislik var astralarda enjoy araca hicbir zaman xenon paket ekletemezsiniz... O aracta kesin sonradan takilan servisin sacma xenonlarindan vardir.

Cosmo her zaman cosmodur, fiyat guzel hele CID varsa daha da iyi.

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronic araç almayın şanzımanları sorunlu..forumda aratırsanız çıkar..1.6 cosmodüz vites olanı tercih edin

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik vites şart arkadaşlar. benzin olursa lpg ile kullanılacak. tamamen ekonomik düşünülüyor. lpg li yada dizel. ayrıca CID nedir?

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seçim:

2011 Astra CDTI Konfor Paket 35.000 TL.

2008 50 binde hemde enjoy olan arabaya 32 lira verilmez sıfır fiyatlara bir bakın hemde enjoydan çok daha dolu.

2008 cosmoda CID yok. Konfor paket astraya göre artısı mercek xenon ve fazladan 2 airbag ve ufak tefek detaylar piano black vs. Helede benzinliye 32 hiç verilmez.

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende tüp ile uyum kısmını cevaplayalim bari,bende aracıma BRC marka lpg kiti taktırdım tabi bu güvendiğim çevremden herkesin tavsiye ettiği güvenilir bir ustaya.Sorun şu an yok ama olacağınıda zannetmiyorum.Arıza ışıklarımdan hiçbiri yanmıyor,burada devreye usta+kit giriyor bu 2 li konusunda güzel bir seçim yapıp alınan gaza dikkat edilirse sıkıntı yaşanmaz.Aracın çekişinde de hiç bir fark yok,araç yine eski araç bastın mı kaçıyor hatta ver gazı ver gazı diye bağırıyor araç :D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seçim:

2011 Astra CDTI Konfor Paket 35.000 TL.

2008 50 binde hemde enjoy olan arabaya 32 lira verilmez sıfır fiyatlara bir bakın hemde enjoydan çok daha dolu.

2008 cosmoda CID yok. Konfor paket astraya göre artısı mercek xenon ve fazladan 2 airbag ve ufak tefek detaylar piano black vs. Helede benzinliye 32 hiç verilmez.

Easytronic 38350 TL.sizin dediğiniz düz vites. yani fark 3 yaşta 6500 Tl nerdeyse...

aracın kesinlikle otomatik olması isteniyor.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende tüp ile uyum kısmını cevaplayalim bari,bende aracıma BRC marka lpg kiti taktırdım tabi bu güvendiğim çevremden herkesin tavsiye ettiği güvenilir bir ustaya.Sorun şu an yok ama olacağınıda zannetmiyorum.Arıza ışıklarımdan hiçbiri yanmıyor,burada devreye usta+kit giriyor bu 2 li konusunda güzel bir seçim yapıp alınan gaza dikkat edilirse sıkıntı yaşanmaz.Aracın çekişinde de hiç bir fark yok,araç yine eski araç bastın mı kaçıyor hatta ver gazı ver gazı diye bağırıyor araç :D

Acaba otomatik vites olması lpg de durumu değiştirir mi?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duz vıtes alın easy sanzuman cok problemlıymıs bana opel servısı soylemısdı