Astra h sabah calistirinca gelen sürtme sesi

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar bugün sabah aracı calistirinca motordan ara ara sürme sesi geliyor metalin metale surtmesi gibi isininca geçti değerli yorumlarinizi bekliyorum

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Bu konuyla alakalı olarak internette bir kaç defa şanzımandan ses geldiğini okudum. Sanki motordan aşağı bir şey sarkmış da yere sürtüyormuş gibi bir ses. Isınınca geçiyormuş. Tabi bu yazdıklarım rolantide boşta çalışırken değil, viteste araç yürürken.

SAMSUNG-SM-G900A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şanzıman değişti benim aynı problem bende de vardı viteste ayağımı gazdan çekince oluyordu usta nerde ne zaman kalırsın yolda bilinmez acil değiştirelim kurtul dedi. Çıkma şanzıman taktı şu an memnunum şükür. Şanzıman değiştşrmişken baskı balata da değişti 2000 TL maliyet oldu. Ama şimdi ses yok kafam rahat bazı araçlarda kronik hastalıkmış usta bu şekilde bilgi verdi. Her opel de değil bazı modelleri böle oluyor dedi. Yarım günde halletti benim şanzıman baskı balata ankarada işçilik gayet hızlı.

apollo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorun çözüldü arkadaşlar muayeneden önce lpg borularının dışındaki spiral boruları sokturmustum borunun biri hava filitresi ile motor arasında boşlukta kalmış onu sabitleyince ses mes kalmadi.Degerli yorumlariniz için teşekkür ederim