astra h opc maspiel ve spoiler nereden bulunur

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Astra h aracima opc spoiler ve maspiel almak istiyorum. Diger.servislerin yaptirdigi Bursa isi olanlardan kullandim. Opc olanlar daha sade ve goze hos geliyor.

Ben istanbul dayim. daha once yaptiranlar nerede ne fiyata yaptirdi. alt aralarda aciklik kaldimi. Iscilik nasil, bilgi verip yardimci olurlarsa sevinirim.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda bir arkadaşta satılık sizin istediğiniz spoilerden var. Arattırın forumda bulursunuz sanırım.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotograftaki ürün gercekten mükemmel durmus. ancak 130 tl diyor ilanda ve o foto kendi cekimleri degil :)

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet kendi urunu degil. Arkadasimda var orjinal plastik, o kadar para verecek gucum yok fiber yaptiracagim. Kapinin tam altinda bitiyor dikkatli bakinca bitis cizgisi gozukuyor.

Yaptiranlar, memnunmu nereden yaptirdilar, fikir almak istiyorum.

burak44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende astra h opc line gm nin spoileri mevcut arabam için ingiltereden getirttim ama astra h ı sattın takamadan isteyen olursa satabilirim.
ama bana sorarsanız astra h gibi bir arabaya ben fiber parça yaptırmam ki ben corsa c ye bile almanyadan ingiltereden irmscher parçalar getirdim deli paralar harcadım. bence fiber arabayı basitleştiriyor.
benden alın diye söylemiyorum bence orj gm yi bir araştırın.

J.P. Montoya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ne kadar istiyorsun spoiler'a ?