astra H kapı dıregı kaplama

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h aracın kapı dıreklerını sıyah renge kaplamak ıstıyorum.ama karbon degılde sıyah parlak folyo ıle.bu malzemeyı kendım alıp yapmak ıstıyorum.nerden temın edebılırım fıyatı nedır.arastırdım netten ama saglıklı bır bılgı yok.yada bu kısım ıcın alternatıf onerılerı olanlar varmı

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mat siyah folyolusunun örnekleri var ama parlak siyah görmedim.. kendinde yapabilirsin el becerin varsa veya reklamcıya yaptır çok zor bir işlem değil.. malzemeleride yine reklamcılardan bulablirsin;)

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servislere bi soruver hocam

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servislere bi soruver hocam
yetkılı sevıste gecen sene bır arkadas yaptırmıs.tanesını 8 lıradan satmıslar.4 tanesı 32 lıra.bılmem kac lırada ıscılık almıslar hatırlamıyorum onu.genelde kendım yapmaya calıstıgım ıcın sormustum.ama yetkılı servısten parcaları alıp kendım yapabılırım sanırım.tesekkur ederım

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun bızım okulun tabela ıslerını yapan reklamcıya gıttım.kapı dıreklerını sıyaha cevırdım mat folyo ıle.parlak sıyah folyo da vardı ama yakısmaz dedı eleman. palaka da Manısa da malesef rezalet basılıyor.plakanın ustune de kaplama farklı bır yazı tonu ıle kalınlastırma yaptık.plakalıgı ıptal edecektım ama baska yerden delmemız lazım dedı.ben de kıyamadım deldırmeye :( ıkı ıslem ıcın para almayacaktı ama ben 20 lıra attım :) plakayı 15 lıraya yapıyormus sanırım.5 lıraya da dıreklerı sıyah yapmıs oldum.sımdı sırada sıyah camfılmı var.1 numaramı ıkı numaramı ıyı olur acaba.ve bırde on arka aynı koyuluktamı olsa ıyı olur yoksa onler bıraz daha acık mı olmalı.bır yıkamacı arkadastan bılgı almak ıcın sormustum.on arka farklı yapılmaz.arac zaten on camdan ısık alacak .bır de on yan camları bır ton altına yaparsak kotu durur dedı.fıkrı olan paylasırsa sevınırım

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
valla farklı cam filmi bence de güzel olmaz.en azından fikir olması için direklere çektirdiğiniz filmli halinin resmini yüklermisiniz

astra cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede ön ve arka cam filimleri aynı ve 2 numara olsun.zaten bi süre sonra solma yapıyor filmler ve açılıyor..ayrıca camların arasını da parlak folyo ile kaplat mat pek hoş durmuyor.

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camların arası derken kapı arası dıyorsanız eger orayı mat sıyah yaptım ben ve bu sekılde cok sevıyorum :)