Astra h jant 18 mi 19 mu ?

Astra h jat 18 mi 19 mu

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 ideal macera aramaya gerek yok bence :)
ucak duruyo 17 :) çamurluğun içinin dolu olması lzm bence jant takıyosan :) gerçi 18 takıp yere basınca güzel olabilir :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H için 17 ideal bence de, 18 ve üzerini desteklemeyecek hasasiyeti olan süspansiyon sistemine sahip olduğunu düşünüyorum, astra J ve insignianın harcıdır 18 19 gibi boyutlar.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
19-20 gereksiz boyutlar bizimkiler gibi standart otomobiller için. 18 bile fazla aslında ama 18-19 arasında 18 daha makul olacaktır. ben olsam 17 düşünürdüm ama.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h 18" ile bile cok hantal olur.. yürümez .

17 ideal

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

17 ideal

Murat abi ben inan kayde deger bir hantallık bile hissetmedim.heleki yürümez demissin :( şehir içide kullanıyorum uzun yolda yaptım yani.. zaten simdi söyle bişey var.eger görüntü istiyorsan 16yı cıkar 17 tak masraftan öteye gidermi degermi tartısılır.18 iyi gösteriyor..

direksiyon sertlesir dediler zaten sertti..yakıt fazla olur dediler zaten fazla..sag şerit forever :)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H için 17 ideal bence de, 18 ve üzerini desteklemeyecek hasasiyeti olan süspansiyon sistemine sahip olduğunu düşünüyorum, astra J ve insignianın harcıdır 18 19 gibi boyutlar.

insigniadada 18 gene ufak duruyo :) 19 güzel duruyo, bakmak lzm tabikide,jant takınca ztn coilde olacak :) süspansiyon sağlam valla 106 binde baya bi tümsekten hızlımı geçmedi istemsiz neler neler, büyük jantttada dikkat edince sıkıntı olmaz diye düşünüyorum :)

19-20 gereksiz boyutlar bizimkiler gibi standart otomobiller için. 18 bile fazla aslında ama 18-19 arasında 18 daha makul olacaktır. ben olsam 17 düşünürdüm ama.

17 ufak ya :) çamurluk arası dolmalı öyle ne aşırı büyük nede küçük, buda 19 a denk :) 18 takana baktım basmış aracı ufak durmuş

17 ideal

:)bakalım abi hayırlısı :)

Murat abi ben inan kayde deger bir hantallık bile hissetmedim.heleki yürümez demissin :( şehir içide kullanıyorum uzun yolda yaptım yani.. zaten simdi söyle bişey var.eger görüntü istiyorsan 16yı cıkar 17 tak masraftan öteye gidermi degermi tartısılır.18 iyi gösteriyor..
direksiyon sertlesir dediler zaten sertti..yakıt fazla olur dediler zaten fazla..sag şerit forever :)
19 dan yana gönlüm bakalım artık :) hafif olursa yürür araba 225-35-19 da az bi çap farkı oluyo jantta hafif olursa sıkıntı çıkmaz ztn :)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hissiyatından mıdır bilmiyorum ama astra h bana gitmiyor gibi geliyor. ondan dolayı bu sekilde bir yorumda bulundum .

ama 19" alınacaksa astra j lerin 19" olan oem bir jantı vardı .. bence bu jantla nokta olur
. alıntı yapayım resmi :

image3yvd.jpg

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hissiyatından mıdır bilmiyorum ama astra h bana gitmiyor gibi geliyor. ondan dolayı bu sekilde bir yorumda bulundum .

ama 19" alınacaksa astra j lerin 19" olan oem bir jantı vardı .. bence bu jantla nokta olur
. alıntı yapayım resmi :

image3yvd.jpg
:) aynen bakıyorum bu janta bende:) acaba fiyatı ne bide o var,