Astra H için tek lastik

mell35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,
Babamın 2010 H kasanın Continental lastiklerinden sağ arkayı park halinde iki yerinden bıçaklamışlar. Doğal olarak tamiri yapılamadı. Geçici olarak stepneyi taktım duruyor kapı önünde ama tek lastik almaya gittiğim bayide gördüm ki artık aynı desen üretilmiyormuş. Babam da kışa filan aracı satmayı düşünüyor.
İnternetten baktım 7 mm diş izleri olan çıkma lastik satan yerler var. 1 tane alsam ordan geçici kullansa nasıl olur ki? Var mı hiç alan ya da kullanan, kullananı bilen?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra H için tek lastik

mell35 link' Alıntı:
Selamlar,
Babamın 2010 H kasanın Continental lastiklerinden sağ arkayı park halinde iki yerinden bıçaklamışlar. Doğal olarak tamiri yapılamadı. Geçici olarak stepneyi taktım duruyor kapı önünde ama tek lastik almaya gittiğim bayide gördüm ki artık aynı desen üretilmiyormuş. Babam da kışa filan aracı satmayı düşünüyor.
İnternetten baktım 7 mm diş izleri olan çıkma lastik satan yerler var. 1 tane alsam ordan geçici kullansa nasıl olur ki? Var mı hiç alan ya da kullanan, kullananı bilen?

Geçmiş olsun. Öncelikle bu ş...sizliği yapanı kınıyorum. Onun dışında, zaten satacaksanız göz kararıyla temizliğini anlayabileceğiniz aynı desenli çıkma lastik almanız bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Öncelikle bu ş...sizliği yapanı kınıyorum. Onun dışında, zaten satacaksanız göz kararıyla temizliğini anlayabileceğiniz aynı desenli çıkma lastik almanız bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.
Aynen katiliyorum.
Daha once yama görmemis temiz ayni desen lastik işinizi gorur.

mell35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
[quote author=BÜLENT link=topic=12467.msg295233#msg295233 date=1405705223]
Aynen katiliyorum.
Daha once yama görmemis temiz ayni desen lastik işinizi gorur.

Teşekkürler fikriniz için beyler; ben de aynen öyle düşündüm, bugün bir bakıcam.

[/quote]