Astra H Gizli Özellikler

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araba cosmo. bende biraz denedim olmadı. Ya da bizde bi sorun var.

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectracı bi arkadaş forumun biyerlerinde şöle önermiş ama ben henüz deneyemedim:

kontaktayken hem anahtar hem de merkezi kilit tuşuna birden basıyomuşuz, dıtlayana kadar, oluyomuş.

yerlioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ozelliği aktif yapan varmı yosa gerçekten bizdemi bi sorun var

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün bişey farkettim. maalesef aracın çift kilitleme özelliği yok galiba. cam açıkken uzaktan kumanda ile kilitleyip içerden kapı mandalı ile kapı açıldı. halbuki açılmaması lazım gibi geliyor bana, hursızlığa karşı. yolunu yordamını bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Kumandanıza 2 kez basarak hem dışarıdan hemde içeriden çift emniyetli kilitleme sistemini aktif etmiş oluyorsunuz.içeriden açılma ihtimali tamamen ortadan kalkıyor.

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectracı bi arkadaş forumun biyerlerinde şöle önermiş ama ben henüz deneyemedim:

kontaktayken hem anahtar hem de merkezi kilit tuşuna birden basıyomuşuz, dıtlayana kadar, oluyomuş.

bu özelliğii de kumandanızı bir nevi resetlemek için yapıyorsunuz. komutları yerine getirmeyen yada çalışmayan kumandanızı. servise götürmeden önce mutlaka denemeniz gereken bir yöntem.

kumanda,kontakta iken açma veya kapatma düğmesine basarak.veri alışverişini tamamlamış oluyorsunuz.eğer cevap veriyorsa,kumandanız sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki hatta üç kez bastım olmadı yav

o zaman bir vectra kullanıcısına daha sormak gerekiyor. Aslında mantıken sedanlar hb'lerin bir sekment üstünde olduğuna göre. bu özelliğin muhakkak olması gerekir.