Astra h Fan kademesi

Ryzeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a forum halki abiler kardesler astra h z16xep motor kodlu aracim var bu aracta kac fan kademesi var ve bunlar hangi derece arasi devreye giriyor kafam karisik bu konu hakkinda degerli bilgilerinizden faydalanmak isterim😊😊

Matikmate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
105 kadar birinci 115 te ikinci açıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ryzeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
105 kadar birinci 115 te ikinci açıyor

Oncelikle cevabiniz icin tesekkjr ederim yanliz ben 105 de aracimin hic fan actigini gormedim 113 derece fan aciyor 105 106 dereceye indiriyorrr rolantide denedim sadece 113 de aciyo fani bi sorunmu var acaba

Matikmate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim bende 8 aydır kullanıyorum usta değilim öncelikle onu belirteyim size tavsiyem klima sisteminin bakımını yaptırın benimde açmıyordu klimanın hidrolik yağı bitmişti yapınca düzeldi

Ryzeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim bende 8 aydır kullanıyorum usta değilim öncelikle onu belirteyim size tavsiyem klima sisteminin bakımını yaptırın benimde açmıyordu klimanın hidrolik yağı bitmişti yapınca düzeldi

Anladim tesekkurler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
motor ısısı 100 110 arası çalışır 110 da termostat acar 100 e geriler 113 de ilk kademe ve klima açılırsa da ilk kademe fan açılır ve sürekli hafif devir döner 118 de 2. kademe girer ve çok devirli ve sesli çalışır çalışıp çalışıp durur bu 2. kademe

Ryzeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor ısısı 100 110 arası çalışır 110 da termostat acar 100 e geriler 113 de ilk kademe ve klima açılırsa da ilk kademe fan açılır ve sürekli hafif devir döner 118 de 2. kademe girer ve çok devirli ve sesli çalışır çalışıp çalışıp durur bu 2. kademe
Cevabiniz icin tesekkur ederim Yani benim 113 derece acan fan ilk kademe ve herhangi sorun teskil etmiyo anladigim kadariyla kaan bey peki 105 de 108 fan aciyo diyen arkadaslar var internetten bakmistim gormustum onlarinki anormal bizimkimi acikcasi kafam karisti

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Cevabiniz icin tesekkur ederim Yani benim 113 derece acan fan ilk kademe ve herhangi sorun teskil etmiyo anladigim kadariyla kaan bey peki 105 de 108 fan aciyo diyen arkadaslar var internetten bakmistim gormustum onlarinki anormal bizimkimi acikcasi kafam karisti
açmaz üstad o termostat dır o derecede termostat acar klima açılır sa da sürekli olarak 104 106 arası sabit seyreder sonrasında kaliteli antifir ve ornek motul antifiriz ve motul mocool koyarsanız daha çabuk soğutma alırsınız yani bu sefer 98 derecelere kadar inebiliyor su ısısı

Ryzeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açmaz üstad o termostat dır o derecede termostat acar klima açılır sa da sürekli olarak 104 106 arası sabit seyreder sonrasında kaliteli antifir ve ornek motul antifiriz ve motul mocool koyarsanız daha çabuk soğutma alırsınız yani bu sefer 98 derecelere kadar inebiliyor su ısısı
Ilginiz icin tesekkur ederim cok acik net bilgiler veriyosunuz massallah 👍👍