Astra H enjoy Yan aynaları kapatamıyorum

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Aracım 2010 model astra H sedan, 111.yıl ile birlikte çıkan enjoy plus dedikleri donanıma sahip.

Park ettikten sonra yan aynaları ne kadar itersem iteyim elimle büküp kapatamıyorum, bu aynalar içerden bir yerden mi kapanıyor?

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Merhaba,

Aracım 2010 model astra H sedan, 111.yıl ile birlikte çıkan enjoy plus dedikleri donanıma sahip.

Park ettikten sonra yan aynaları ne kadar itersem iteyim elimle büküp kapatamıyorum, bu aynalar içerden bir yerden mi kapanıyor?

Elektirikli kapanan aynada olsa elinizle kapatabilirsiniz. Biraz serttir fakat kapanır.

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plus 111.yıl enjoy donanım paketinde elektrik kumandalı aynaların olduğunu biliyorum ama otomatik kapanma var mı bilmiyorum...Ancak aracınızı park ettikten sonra kitleme tuşuna 2 sn den daha uzun süre basılı tutarsanız aynalarınız elektrikli açılır-kapanırsa kapanabilir

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz gibiymiş arkadaşlar, nazik başlayıp ardından biraz daha bastırmak lazımmış. 4 ay sonunda kapatabildim yan aynamı, mutluyum :D

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz gibiymiş arkadaşlar, nazik başlayıp ardından biraz daha bastırmak lazımmış. 4 ay sonunda kapatabildim yan aynamı, mutluyum :D
:) tebrik ederim.