Astra H CDTI 1.vites hantallığı ve servis imkanı

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun servıse gıttım opel atakoye guncelleme gelmıs ama her arabaya degıl bılgısayardan bakıyorlar ewet sızın aracınızın guncellenmesı lazım dıye sonra tech2 'ye baglayıp 10 dakıka ıcınde yapıyorlar HERKEZE ONEMLE DUYURULUR!!!

aganca

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar yüklenen yazılım 2006 üstü Astra H dizeler içinmiş bugün ataköy opel ve gedizleri arayıp sordum.Motor ile ilgisi varmı dediğimde yok dediler sadece birkaç donanımın hatasını gidermek içinmiş.Bende anlamadım .Benim araçta 2006 bilgisayardan baktı yüklenecek yazılım yok dediler.:(

sedataydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım da 2009 cdti ben 22 şubatta aldım martın biri gibi o programa çağırdılar beni hantallık programı filan değil o sadece bi yer söylediler bilmem ne olduğunda arıza lambası yakıyor onu yakmaması için yüklediklerini söylediler performansda bi değişiklik olmadı ki ben araca box attım.

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce aradım odak servisi plakadan baktılar "sizin araçta böyle bir sorun gözükmüyor dediler"... chip yolları taştan anlayacağınız.

Devecİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sorduğumda bana 1.vites hantallığı biraz iyileştirildi ve klima açıkken oluşan kalkış sorunu büyük oranda iyileştirildi dendi. Baştan inanmadım. Ama gerçekten klima açıkken eşşek ölüsü gibiyidi şuan 4.seviyede klima açıkken 1200devirde araç toparlıyor ve titreme bile yapmıyor. Stop ettirmek için ya acemi olmanız gerek yada bilerek stop ettirmelisiniz. Araç resmen klima kapalı olduğundaki gibi kavrıyor. Eğer dediğiniz gibi motora yönelik bişey olmasaydı bu işlemden önceki gibi aracımın 3000 devirden aşağıda kavramaması gerekirdi. Ben inanmıyorum motora yönelik olmadığı sözlerine. Bu arada aracım Ocak 2 trafiğe çıkışlı cdti hb.

Son düzenleme:

Devecİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun servıse gıttım opel atakoye guncelleme gelmıs ama her arabaya degıl bılgısayardan bakıyorlar ewet sızın aracınızın guncellenmesı lazım dıye sonra tech2 'ye baglayıp 10 dakıka ıcınde yapıyorlar HERKEZE ONEMLE DUYURULUR!!!

Aradaki farkı biraz anlatabilir misin? Motora yönelik değil diyor bazı arkadaşlar da...

PS: Yanlış anlamayın, iğneleyici manada söylemiyorum.

yücelkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim aracım 2007 hb enjoy 1,3 yazılım yapılabiliyormu? özel servislerde bu yazılımı yapıyorlarmı?

timu57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta 2005 model. haftaya servise götürcem yan aynamı yaptırmak için zaten,orda bi baktırıcam,hantallığı kaldırmak için bişey yaparlarsa harika olur valla

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sadece eksikler ve bazı hataları gideren bir yazılım.Motorum hp ve torkuyla kesinliyle oynanmıyor.