astra h amerikan park yapımı(sinir oldum)

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün servise gittim kavuklara dedim böle böle yaptırcam dedim.ustalar dediki yok far sökülcek yok ora delincek sinir oldum ya yok arıza ışığı yanar yok öle of ya parkları iptal edip sinyaleri yakmayı düşünüyodum parkları açınca sinyaller yansın yani ne yapayım bilmiyorum ya direk parklara bağlatınca yani parklarla yanıncada kötü duruyo sadece sinyallerin yanmasını istiorum ben yaptıran bir tek adnan güçlü glb ama oda üyelik iptali olmuş.of ya:(
1.parkları iptal edip sinyalleremi aldırayım parkları nsl olur arıza ışığı fln açıklarsanız sevinirim
2.sisleri açtığımda parklar sönüp sinyaller yansa sisleri kapatığımda parklar eskisi gibi yansa bu mümkünmü ne yapçağımı sabıttım çıkamıorum işin içinden ya offfffffffffff

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta onu yapim o sönsün onu kapim bu yansın yok
park ampullerini iptal ediyosun
sinyallere role bağlatıyosun
sora parkları sinyale bağlıyosun
parkı açtığında sinyaller yanar yani daha sora sisde yaksan uzunlarıda yaksan hep yanar sinyallerin

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HLS modül diye birşey var, Astra H ve Vectra C'lere uyum sağlıyor diye biliyorum..

internetten araştırırsan karşına çıkar, ben link veremiyorum malesef..

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
bu tür işlere kavuklar girmez sonuçta adamlar yetkili servis...

eğer parkları bağlatçaksan gideceksin sanayide bir elektrikçiye o yapacak... becerebilirsen sende yaparsın ben benimkileri kendim yaptım...