Astra H 2 sorum var arkadaşlar

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.Arkadaşlar Astra h aracımın kalöriferi ısıtmada problemi yok ön taraf gayet iyi ısıtıyor, fakat arka taraf koltuk altındaki yerden ayaklara üflemiyor neden olabilir ? ( sadece ayaklara ayarlasamda yine hiç üflemiyor )

2. sorum silecek kumanda kolunu yuvasından nasıl çıkartabilirim direksiyonun altındaki 2 vidayı söküp üst kapağı açtım.kumanda kolu tırnaklı falan bişeydir diye düşündüm ama yerinden çıkacak gibi değil nasıl çıkartabilirim yerinden ? ( Çözüldü. Kolun alt kısmında boşluk var oradan ince bir tel sokup kolu çekmeniz gerekiyor. Biraz zorlayabiliyor ama çıkıyor korkmayın :D )

Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler ...

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
1) Ön ayaklara da üflemiyor ise, kronik sorun, iç sürkülasyon klapesi kırılmış olabilir. Söküp bakman gerek, çokca konusu var, yukarıda arama bölümüne yazarak detaya ulaşabilirsin. Üflüyor ise, tech2 yada opcom ile kapakçıkları koordine edin.

2) Tırnaklı evet, [MENTION=90]asTRa[/MENTION] Opc nickli üyenin bir mesajında resimli vardı, bulamadım. Dikkatli bakarsanız tırnağı göreceksiniz. Uyduruk bir tırnaktır, kırarsanız, kol çıkıp çıkıp duracaktır.

bRs*

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1) Ön ayaklara da üflemiyor ise, kronik sorun, iç sürkülasyon klapesi kırılmış olabilir. Söküp bakman gerek, çokca konusu var, yukarıda arama bölümüne yazarak detaya ulaşabilirsin. Üflüyor ise, tech2 yada opcom ile kapakçıkları koordine edin.

2) Tırnaklı evet, @asTRa Opc nickli üyenin bir mesajında resimli vardı, bulamadım. Dikkatli bakarsanız tırnağı göreceksiniz. Uyduruk bir tırnaktır, kırarsanız, kol çıkıp çıkıp duracaktır.

Öncelikle cevaplar için teşekkürler.

1. ön ayaklara üflüyor arkaya üflemiyor

2. bi bakayım arkadaşın resimlerine umarım halledilebilecek bişeydir.

Teşekkürler tekrardan

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:03 ----------

Son düzenleme: