Astra h 105 hp çekiş gücü

denniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce 1995 efsane kasa corolla gli 115hp aracim vardi astrayi yeni aldim atiklik ve güc olarak beni hüsrana uğratti rampalarda çekiş epey düşüyor.büjiler ve filtreler yeni değişti sizce başka sebep varmi yoksa normalmi düz yolda gayet iyi lpgli benzindede pek fark etmiyor.

tiger74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bendede 98 astra f var aynı sorun bendede var bir türlü çözemiyoruz araçta çekiş yok birde fazla yakıyor oksijen sensörünü degiştirdim usta ondan olmazsa sadece sübaplar kurum bağlamıştır dedi motor kapagının açılması gerekiyor dedi makinada hiç bir sorun göstermiyor

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce 1995 efsane kasa corolla gli 115hp aracim vardi astrayi yeni aldim atiklik ve güc olarak beni hüsrana uğratti rampalarda çekiş epey düşüyor.büjiler ve filtreler yeni değişti sizce başka sebep varmi yoksa normalmi düz yolda gayet iyi lpgli benzindede pek fark etmiyor.

Eski bir, 1993 Corona 2.0 GLI kullanıcı olarak, Opel'de bu performansı beklemeniz çok zor =)

Corolla aracınız, 1.050kg ve 115HP, Astra aracınız 1.250kg ve 105HP
Tork zaten ayrı bir kavram Toyota'da =)
Motor sistemlerinden bahsetmiyorum bile =)

Dijitalde Japon, mekanikte Alman vazgeçilmezimdir. Bu sebeple, o performansı beklemeyin ama Astra H temiz tercih ;)

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı 105 hp lik araçla 11 sn de 100e çıktım.Normal değildir.Kelebek bogazlarını fln temizletin artış meydana gelicektir.

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı 105 hp lik araçla 11 sn de 100e çıktım.Normal değildir.Kelebek bogazlarını fln temizletin artış meydana gelicektir.

Araba gitmiyor demiyor. Toyota'dan sonra bu araç neden böyle diyor ;)
11 saniyede 0-100 'e de mükemmel, hatta perfect, hatta olağanüstü derecede ulaşmışsın helal olsun...

0-100 / 11.7 saniye diye hatırlaıyorum ama... =)

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efsane kasa toyota yı kullandım biliyorum o aracın gaz pedalı tellidir bastınızda sizi uçaracak gibi gelir ama hiç de ole değildir.Yeni nesil araçlarda gaz pedalında tel yoktur gaza bastığınızda sanki gecikme oluyormuş gibi hissettirir.O yüzden tel olmayan araçlarda aniden gaza basarsanız arabanız istediniz şekilde hızlanmaz onun yerine pompalayarak gaza basmayı deneyin farkı hisedeceksiniz.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba gitmiyor demiyor. Toyota'dan sonra bu araç neden böyle diyor ;)
11 saniyede 0-100 'e de mükemmel, hatta perfect, hatta olağanüstü derecede ulaşmışsın helal olsun...

0-100 / 11.7 saniye diye hatırlaıyorum ama... =)
yol biraz aşağı meilli oldugu içindir belki yani rampa aşağı deildi o kadar.