Astra H 1.6 115Hp performans

maximize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yarın clio sport civic es falan rolling yapıcaz sanırım biraz fark yicem görcez performansını astranın

launch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu garanti ne lanet bir şeymiş. Garanti bozulmasın diye yetkili servise gidiyosun ütüyorlar.
Son susturucu da bozar mı garantiyi artık en son o kaldı geriye. Filtre hiç işe yaramıyor diyorlar. Sprintbooster da yalan oldu

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalizör iptali yaptım ben %100 çekiş ve tork farketti. öneririm ama 100 km de 7.8 lt civarında yakıyorum. 1. vitese aldıgım virajlı rampaları 2 ile çok rahat çıkıyorum. ama kat. iptali yaparsan geri dönüşü olmaz çünkü egzozda deil astra larda katalizör. turbo ile bitişikk..

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben aldıgım gun astra hb ile 200 km sonra filan 190 yaptım motor zarar gormusmudur çok :(
oda 1 dk filan yani

Design-R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kalkış istiyorsan dereceli egzantrik diyorum ben sana .. ama motora girdiginde garanti kalmaz bence.
Ersin abi 1dk falan gitmişsin sanırım. Şimdi şöyle birşey var arabayı 0 aldın 3 yıl düşük devirde kullan 140 geçme aracının motoru sagır kalır. Bassan da açılmaz o motor. Senin yoklaman güzel olmuş aracının motoru az da olsa açılmıştır.190 Gördün ya abi 1 ay sonra bir daha bas. 200 der.
0 Arabalarda zamanı geldiginde yokluyacaksın yoksa performansı kalmaz sagır olur

Son düzenleme:

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalizör iptali yaptım ben %100 çekiş ve tork farketti. öneririm ama 100 km de 7.8 lt civarında yakıyorum. 1. vitese aldıgım virajlı rampaları 2 ile çok rahat çıkıyorum. ama kat. iptali yaparsan geri dönüşü olmaz çünkü egzozda deil astra larda katalizör. turbo ile bitişikk..

Arıza ışığını ne yaptın kat iptali benimde aklımda olan bir konu ama arıza ışığı yanmasın istiyenlerdenim :D

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kalkış istiyorsan dereceli egzantrik diyorum ben sana .. ama motora girdiginde garanti kalmaz bence.
Ersin abi 1dk falan gitmişsin sanırım. Şimdi şöyle birşey var arabayı 0 aldın 3 yıl düşük devirde kullan 140 geçme aracının motoru sagır kalır. Bassan da açılmaz o motor. Senin yoklaman güzel olmuş aracının motoru az da olsa açılmıştır.190 Gördün ya abi 1 ay sonra bir daha bas. 200 der.
0 Arabalarda zamanı geldiginde yokluyacaksın yoksa performansı kalmaz sagır olur

Yanlışım yoksa dereceli enzantirik burada yazıldığı kadarı ile çok basit bir iş değil bu işlemle beraber sübap ların geliştirilmesi hatta mümkünse bu iş için geliştirilmiş hazır sübaplarla değiştirtmesi gerekli benzin regülatörü / yüksek debiye uygun benzin pompası gerekli. her araçta max performansı alacak açılarda enzantirik gerekli genellikle üst devirlere hitab eder hatta alt devir lerde rölanti bozukluğuna kadar yeri var. enzantirik uygulaması yapmaksa baştan çok ciddi ustalık hassasiyet ister. Bir çok usta daha tiriger setini değiştirmeyi beceremiyor e haliyle bu uygulamalı yaparken arabanın daha iyi nefes alabilmesi gerekli havanın girdiği noktadan çıktığı son noktaya kadar profesyonel şekilde modifiye edilmesi gerekli. son olaraksa yeni nesil araçlarda yazılım olmadan her şey çöp deneme yanılma ile parçalarda en yüksek performansı alıcak yazılıma gerek var. Kesinlike profesyonel bilgiye sahip biri değilim yanlışım olabilir benim bildiğim performans alınmak isteniyorsa enzantirik öğle basit iş değil bu noktaya gelene kadar daha basit modifiyelerden yol alınmalı.