Astra H 1.4 Lpg Tavsiye "Lpg Marka-Usta"

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lovato en iyisi deniyor, ama bu sizin için çok da bir şey ifade etmiyor.

Benim arabada Baykan var. Çok güzel çalışıyor. En iyi Matrix enjektörleri taktılar. Ayarları tam değil, %10 fakir olmuş. Opcomda INT ve BLM 139-140 civarı. Normalde 128 olması lazım. Olsun, arabanın bilgisayarı kompanse ediyor. OBD bağlantılı değil sistem. Araba 108-160 arası değerlerde arıza lambasını yakmıyor zaten.

Sizin motorun LPG uyumu Prins, BRC, hem de Opel tarafından problemli kabul ediliyor.

Uzun vadede subap ve yatakları değiştirmek gerekecek. Yapmazsanız, silindir kapağı da zarar görebilir vs. LPGde yaptığınız tasarruf yine de yanınıza kar kalır.

http://www.opelim.net/forums/showpost.php?p=1655034&postcount=6

hocam ne öneriyorsunuz :confused: lovato mu ?
benzin ibresi korkulu rüyam oldu lpg öyle yada böyle taktırıcam sanırım

Son düzenleme:

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer marka takıntınız yoksa iyi usta olması yeterli. ben brc öneririm. ankarada olunca mocan der susarım ;) işçilik olsun servis olsun, gözünüz arkanızda kalmaz.

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer marka takıntınız yoksa iyi usta olması yeterli. ben brc öneririm. ankarada olunca mocan der susarım ;) işçilik olsun servis olsun, gözünüz arkanızda kalmaz.

brc'ye karar verdiğimde mocan ;) marka takıntım yok sorunsuz olsunda atiker bile olabilir :)

lovatonunda obdII ürünü kafama takıldı :rolleyes:

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc'ye karar verdiğimde mocan ;) marka takıntım yok sorunsuz olsunda atiker bile olabilir :)

lovatonunda obdII ürünü kafama takıldı :rolleyes:

ben brc kullanıyorum kocaelinde taktırdım fs otogazda Allaha şükür montajları gayet başarılı 10 bin km oldu hiç bir sıkıntım yok. sizde araştırın biraz lovato kullanan arkadaşlardan bilgi alın ve taktırın benzinden kurtulun :D

fleet14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin araban 2001 model ve başka bir motor.....

ben brc kullanıyorum kocaelinde taktırdım fs otogazda Allaha şükür montajları gayet başarılı 10 bin km oldu hiç bir sıkıntım yok. sizde araştırın biraz lovato kullanan arkadaşlardan bilgi alın ve taktırın benzinden kurtulun :D

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin araban 2001 model ve başka bir motor.....

=) biliyorum. ben montajdan oluşacak arızalardan bahsediyorum zaten. bunun içinde motor ve model fark etmiyor! sadece öneri de bulunmak istedim arkadaşa.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prins pahalı geliyorsa , BRC ve Mocana taktırın. hem kaliteli işçilik hemde güler yüz görürsünüz. Böyle esnaf kalmadı dersem yeridir.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ankara da BRC-MOCAN herkes tavsiye ediyor...

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşk. ederim şuan damla otogazda lovato takılıyor, murat bey çok ilgilendi sağolsun onun güzel sohbetini edince buradan çıkıp başka yere gidemedim iyi bir esnaf.
yapılan işe gelince nasıl olacak yaşayıp görücez inş. sorunsuz binerim :rolleyes:

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşk. ederim şuan damla otogazda lovato takılıyor, murat bey çok ilgilendi sağolsun onun güzel sohbetini edince buradan çıkıp başka yere gidemedim iyi bir esnaf.
yapılan işe gelince nasıl olacak yaşayıp görücez inş. sorunsuz binerim :rolleyes:

hayırlı olsun. sorunsuz bir şekilde binmeniz dileği ile mutlu neşeli şen şakrak yolculuklar dilerim =)