ASTRA G'YE Gm 10W/40 Benzinli 4 Lt Motor Yağı

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞALAR
2004 ASTRA G ARACIMA Gm 10W/40 YAĞ MI ALSAM. FİYATI ÇOK UYGUN CASTROL İLE BAYAĞI FARK EDİYOR. TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN FİKİRLERİNE İHTİYACIM VAR. TEŞEKKÜRLER

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞALAR
2004 ASTRA G ARACIMA Gm 10W/40 YAĞ MI ALSAM. FİYATI ÇOK UYGUN CASTROL İLE BAYAĞI FARK EDİYOR. TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN FİKİRLERİNE İHTİYACIM VAR. TEŞEKKÜRLER

arabada yağ eksiltme yoksa 0w40 veya 5w40 koymanız lazım. fiyat olarak fazla olsada değişim periyotları uzun oldugu için hem daha karlı olursunuz hemde motoru daha iyi korur.
ben eski aracımda hep gm10w40 kullandım bi zararını görmedim. onu soyleyim.

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada yağ eksiltme yoksa 0w40 veya 5w40 koymanız lazım. Fiyat olarak fazla olsada değişim periyotları uzun oldugu için hem daha karlı olursunuz hemde motoru daha iyi korur.
Ben eski aracımda hep gm10w40 kullandım bi zararını görmedim. Onu soyleyim.
teŞekkÜrler

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
ARKADAŞALAR

GM ve Castrol dandik yağlar, hele GM petrol ofisi dolumu olduğu için iyice dandik.

Mobil veya Shell'den şaşmayın. Aracınız eski olduğu için 10W-40 sıkıntı yapmaz zaten herkes 10W-40 kullanıyor. Gerçi ben deneysel amaçlı 5W-40 koydum ama risk almayayım diyorsanız 10W-40 devam.

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllarca astra G kullandım 10-40 GM den başka yağ koymamıştım hiç de sorun yaşamadım.

madman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce yarı senteik 10w-40 yağ vardı, bir tavsiye ile 5w-40 tam sentetik yağ koydum, motorun sesi bile değişti daha sessiz çalışmaya başladı... araç astra g

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eski model araçlar da tam sentetik yağlar korumaya korur ama iticiler ses yapar. Ama mobil 10 40 güzel bir yağ bende eskiden tam sentetik kullanıyor idim ama o sesten dolayı yağı mobil 10 40 ile değiştirdim ses kalmadı maşallah. Costrol ise bir çok olumsuz yorumlar okuyunca bıraktım.

tekcannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski model araçlar da tam sentetik yağlar korumaya korur ama iticiler ses yapar. Ama mobil 10 40 güzel bir yağ bende eskiden tam sentetik kullanıyor idim ama o sesten dolayı yağı mobil 10 40 ile değiştirdim ses kalmadı maşallah. Costrol ise bir çok olumsuz yorumlar okuyunca bıraktım.
Hocam ben mobil 10 40 ilk defa kullandım Astra g ye ses azalmasını umut ettim ama hüsrana ugradım dizel araç gibi geliyor ses şuan daha önce shell helix hx 7 kullanıyordum sessizdi ama şimdi o eski halinden eser yok bi dahaki yağ bakımında mutlaka shelle devam edecem

Casper_VIA_V5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hocam ben mobil 10 40 ilk defa kullandım Astra g ye ses azalmasını umut ettim ama hüsrana ugradım dizel araç gibi geliyor ses şuan daha önce shell helix hx 7 kullanıyordum sessizdi ama şimdi o eski halinden eser yok bi dahaki yağ bakımında mutlaka shelle devam edecem

Casper_VIA_V5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç kaç model birde ne kadar km de lpg var mı?

tekcannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 comfort 210 binde lpg var