Astra gtc

barabar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yakın bir tarıhte vectra c mı satıp astra gtc sport aldım bınek bır aractan spor bır araca cok hızlı bır gecıs oldu gtc ıle ılgılı yapılabılecek değişikler neler olabılır fıkırlerınızı paylasırsanız sevınırım sımdıden fikir veren dostlara teşekkürler.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınıza ait resimler var ise paylaşırsanız daha iyi olur...Mevcut donanımda bulunmayan ama GTC lerde sunulan donanımlar eklenebilir ya da araç OPC ye yükseltilebilir..Jantlar ve arka tampondan başlanabilir ya da bu yaza ertelenirken motorun kondisyonu daha da iyileştirilebilir..

MuRaTTTBJK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar'ın dediğine katılıyorum..
Bende 3 ay önce aldım 2006 Astra GTC Sport...İlk olarak 5 cm eibach yay taktım gayet memnunum..Sonra lastik 225/40/18 Almanyadan özel FEDERAL SUPER STEEL 595 getirttim..jant olarak oda Almanyadan özel BAHNSPORT jant getirttim yol tutuşu harika oldu benim gözümde..american park sistemi yaptım gece çok güzel duruyoo tavsiye ederim..kaliper kapak takabilirsin çok güzel duruyo..Yani baya bişey yapabilirsin çünkü görünümünü çok değişiyo ve çok yakışıyo araca..

barabar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
t1lks.jpg

araçla alakalı telefonumda olan tek resım bu arkadaşlar araca bakınca benım aklıma gelen cam fılmı ve spor yaylar dısında kafamda bısey canlandıramıyorum. Sanırım bu konularda bıraz kabılıyetsizim.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooooooo bide yeni GTC :D çok fena ya :D paylaşıp durmayın canım çekiyor :(

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla astra J lere bende bayılıyorum.Bu aralar favorim astra J ve yeni jetta :) Ama iyi para meretler :D

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bir tercih olmuş. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. GTC'nin eskisi de yenisi de bambaşkadır. Aldığınız zevki başka araçlardan almanız çok zordur.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opele aksesuar yapan ve çok da yerinde uygulamalar yaratan 2 firma var..Biri steinmetz, diğer, de irmscher..Opelin kendisine has araçlarından biri aracınız ve bu yüzden de bu firmaların dışındaki aksesuarları kullanmayın derim..Diğerleri apaçi oluyor..Örn steinmetz kataloğu;

http://www.steinmetz.de/downloads/astra-gtc-2011-by-steinmetz.pdf

ve irmscher kataloğu;

http://www.irmscher.de/com/