astra gtc turbo ya takas 207 teklifi

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e-5 yolu üzerinde Fuzul 2.el ve çobançeşme açık oto pazarına gittim.Jeepler bol miktarda hyundai ler,araya serpiştirilmiş eski kasa tek kapı bmw'ler arasında tek tek inceledim.Eksper raporlarında minimum 3 parça lokal boya var'dan aşağısı yok.Takım elbiseli kravatlı adam elinde gardiyan anahtarları gibi bir tomar kontak anahtarıyla abi kia verelim o da temizdir,mercedes düşünürmüyüz bütçemiz ne diye diye bütün arabaları gezdim.Sonra döndüm arabamı öptüm.Bir tane içine sinen araba olmaz mı? Fiyatlardada uçmuşlar haftanın arabası diye bir köşede eski bir hyundai'yi şereflendirmişler.Bir honda beğendim onda da değişmeyen bir dikiz aynası imiş.PAZAR Hikaye geldi bana.

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
attan inip eşeğe binsen daha mutlu olursun çünkü astradan sonra pejo eşşek bile olamaz.

hem sen hem ailen ah vah çeker nerden astrayı verdikte bunu aldık diyeee...

Katılıyorum ve ekliyorum; arkadaşımda var 1.4 tiptronik, yakıtı süper ama içi çok dar, önceki adam biraz rahat oturayım derse, arkadadakinin dizleri kırılıyor..

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e-5 yolu üzerinde Fuzul 2.el ve çobançeşme açık oto pazarına gittim.Jeepler bol miktarda hyundai ler,araya serpiştirilmiş eski kasa tek kapı bmw'ler arasında tek tek inceledim.Eksper raporlarında minimum 3 parça lokal boya var'dan aşağısı yok.Takım elbiseli kravatlı adam elinde gardiyan anahtarları gibi bir tomar kontak anahtarıyla abi kia verelim o da temizdir,mercedes düşünürmüyüz bütçemiz ne diye diye bütün arabaları gezdim.Sonra döndüm arabamı öptüm.Bir tane içine sinen araba olmaz mı? Fiyatlardada uçmuşlar haftanın arabası diye bir köşede eski bir hyundai'yi şereflendirmişler.Bir honda beğendim onda da değişmeyen bir dikiz aynası imiş.PAZAR Hikaye geldi bana.

Uğur bey gelin sizde bir 3.7 alın..4x2 moduna aldığınızda araba arkadan itişli oluyor, azıcık ama azıcık gaza sert dokundugunuzda kalkışta arkasını bmw gibi bırakıyo ve kendi kendine topluyor..hem 4x4 hemde 4x2 kullanabiliyorsunuz..

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geniç bir araç düşünüyorsanız MPV tarzı araçlarada bir bakın derim. Opel bu segmentte dizel konusunda sadece 1,9 lt motor seçeneği sunuyor. Fiyatda biraz yukarı çıkyor tabi. Diğer alternatiflerin çoğuda Fransız ne yazık ki. Ama benzinli olarak düşünürseniz Zafira tam bir aile arabası. Genişlik konusunda sıkıntı çekmezsiniz. 40.000 TL gibi rakamlara 2008 (Makyajlı kasa) Zafira Cosmo araçlar bulunabiliyor. Focus Cmax dizelde olabilir.

değerli arkadaşım bilgiler çin teşekkür ederim.a
opel'i hep sevdim ama bu yetkili servislerin duyarsızlığından dolayı bıktım değil,tiksindim.bakımına bile balata dahil 2000tl. alan servislerden darlandım.Allahtan araba yenide arıza masrafı çıkarmaya başlamadı.modeli düşürüp segmenti yükseltmek istiyorum.jeep ilk sırada Benzin konusunuda bir şekilde halledeceğim umarım. :)
saygılar

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur bey gelin sizde bir 3.7 alın..4x2 moduna aldığınızda araba arkadan itişli oluyor, azıcık ama azıcık gaza sert dokundugunuzda kalkışta arkasını bmw gibi bırakıyo ve kendi kendine topluyor..hem 4x4 hemde 4x2 kullanabiliyorsunuz..

Sevgili efe arkadaşım
Aklıma yatmıyorda değil,çevremde görüyorum ayda yılda bir gidiyorlar,sadece yağ su değiştiriyorlar,masraf etmiyorlar kim bunlar!!! diye soruyor ve imreniyorum.Bir kere masraf edip uzun vadeli üzmeyen araba 3.7 ise bunu alacağım.:) Ben haftada ortalama 1.5 depo kullanıyorum.Parçadan amorti edersem yakıt gözüme batmaz.
sevgiler saygılar

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili efe arkadaşım
Aklıma yatmıyorda değil,çevremde görüyorum ayda yılda bir gidiyorlar,sadece yağ su değiştiriyorlar,masraf etmiyorlar kim bunlar!!! diye soruyor ve imreniyorum.Bir kere masraf edip uzun vadeli üzmeyen araba 3.7 ise bunu alacağım.:) Ben haftada ortalama 1.5 depo kullanıyorum.Parçadan amorti edersem yakıt gözüme batmaz.
sevgiler saygılar

Merhaba Uğur bey,
Evet, araba çok sağlam gerçekten. Bakımlıysa yağ ve su koy git diyor resmen. Bende Astra varken neler çektim, en sonunda arızayı 4 ay yaşadım ve yetkili servis bulamadı, özel servis bulamadı arabayı sattım sonunda. Astra'nın 1.5 deposu ile Cherokee nin 1.5 deposu arasında ciddi fark var. Biri 50 litre biri 70 litre :) Ama çok keyifli araç, tavsiye ediyorum ciddi anlamda. Ama dikkat edilicek nokta şu 3.7 lerde : Şanzıman soğutması ve selenoid valfi. Bu araçların şanzımanı trafikte çok ısınıyormuş, soğutma için ya ek yapılıyor yada USA den daha büyük soğutucu getiriliyor. Buna dikkat etmek lazım. Birde selenoid valfi aşındıysa araba 2. vitesten yukarı atmıyor ve komple şaft değişiyor 4x4 ü de etkilediği için. 6000 lira gibi masrafı oluyor. Dikkat edin bu noktalara derim.
Saygılar.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğur Abi iyi geceler,pejo sayfasını kapatmışsın okuduğum kadarıyla ama bildiğim 1-2şeyide ben söyleyeyim.

Ön düzen hastası tek kelimeyle.Sürekli yenile yenile derdi çekilmiyor.Servise girdiğinde sonu gelmiyor.

Altarnetif seçenek olarak,model düşürmeden,sportif hatlardan da vazgeçmeden bmw 116 göz önünde tut derim.
Performansı seni üzmez,yakıtta düşer hacim çok genişlemez ama kapı sayısı 4e çıkar.

Tabi en uygun olanı sen seçeceksin, benimki sadece bir öneri.
Tekrardan ii geceler abi.

Performansı üzmezmi ? Yapmayın rica ediyorum :) Çok yakın arkadaşımda M teknik tek kapı 116 otomatik var, sıfır almıştı 1-2 yıl önce. Çocuk hızın h sinden uzak biridir ama her bindiğimizde abi bu araba gitmiyomu diyoruz, sahibi olan arkadaşım bile diyo yokuş çıkmıyo, hızlanmıyo diye.. Diğer çok yakın bir arkadaşımda da 120d otomatik var,chipledi bide..bigün iki arkadaşım denedi 120d otomatik ve 2009 model 1.8 T Audi A4 triptronik ti denedikleri araçlar. 120d performans açısından çok feci,gaza bastığında 2009 model 1.8 T Audi A4 le çok rahat gidiyo.. 120d alınacaksa sözüm yok ama 116 aman..

1.16i için 0-100 km/s 10,8 sn.
1.20d ise 7,9 sn...
aralarında çok fark var haliyle ama kendi sınıfında 1.16i de fena sayılmaz.

1.20d süpermiş 163 hp 340 nm :)

Verilecek para için konuşuyorum, 116 ya o para verilmez bence Alper bey. Sırf BMW ye biniyorum demek için değmez bence. Daha verimli kullanılabilir o para.

120d nin stock verileri bide o verdiğiniz veriler, birde chiplisini düşünün ;) :)

Saygılar.

küçük bir derleme yaptım.. yaklaşık 1 sene olacak Uğur bey ne yaptınız Z16LET binmeye devam mı yoksa birer tane 1.20d alıyor muyuz? :) bana biri gaz versin büyük konuşmayım Meriva'mı bırakırsam 2005 1.20d alacam yakındır 3 vakte kadar..

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin arabanın 4 kapılısını alın bence

astra_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben sana bendeki enjoy sedan 111.yıl 1.6 benzinliyi vereyim takas edelim :):):):)