Astra GTC için yay tavsiyesi

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar 2007 model 2.0 turbo GTC sahibiyim. aracıma yay takmayı düşünüyorum. özellikle H&R yayı çok övenler oldu. Alman spor arabalarında bu yay fabrikasyon çıkıyormuş. Hem arabayı düşürüp hemde aynı konforu sağlıyormuş. Bu yaydan kullanan arkadaş var mı? Yoksa H&R yayın Koniden bi farkı yok mudur?
Yorumlarınız için teşekkürler...

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hem düşüp hem konforun aynı kalması mümkün değil, ama evet H&R kullananların hepsi memnun. Koni ile arasında sertlik farkı az da olsa olabilir..

Bende H&R' a karar verdim, ne kadar düşürmeliyim ona karar veremedim....

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koni 3.5 cm baya bi düşürüyor ama H&R o kadar düşürmüyor diye duydum.
Kullanan arkadaşlar yorumlarınıza muhtacız...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H&R kullandim cok da memnun kaldim.konfor tabiki orjinaline göre minimum kaybediyor ama o kadarda dramatik degil.benin kullandigim yaylar bmw e39.. kasa icindi.arka zaten düsük oldugundan arkalar 1.5 cm önler 4.5 cm idi. bence astrada 3ila 4 santim arasi en uygunu olur.ama sizin arabaniz turba belkide direk spor yay vardir.ids+ varsa direk sport hafif alcak ve kendini elektronik ayarlayan bir sistem var.

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H&R kullandim cok da memnun kaldim.konfor tabiki orjinaline göre minimum kaybediyor ama o kadarda dramatik degil.benin kullandigim yaylar bmw e39.. kasa icindi.arka zaten düsük oldugundan arkalar 1.5 cm önler 4.5 cm idi. bence astrada 3ila 4 santim arasi en uygunu olur.ama sizin arabaniz turba belkide direk spor yay vardir.ids+ varsa direk sport hafif alcak ve kendini elektronik ayarlayan bir sistem var.

evet sistem mevcut. zaten normal astra h a göre daha basık. genelde H&R yaydan olumlu bahsediliyor. 3.5 cm H&R ideal gibi gözüküyor. fakat bu kış şartlarında yay takmak iş değil.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksarayda tunıngcılerın coguna sordum konileri nedense sevmedıklerını söylediler zamanla esneme yapıyor demıslerdı .. Denemeden bilemeyiz tabi

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Çıkacak olan yaylarınıza kodları uygunsa talip olabilirim.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa Opc'de önce Eibach sonra Coil-Ex (lanet olsun) en son da H&R kullandım. H&R gerçekten muhteşem bir marka,hem konforlu hem de çok iyi yol tutusu sağlamıştı.. Kesinlikle H&R öneriyorum.

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkacak olan yaylarınıza kodları uygunsa talip olabilirim.

astra h ile gtc yayları arasında fark var diye biliyorum. en azından gtc daha basık. aynı bile olsa orjinal yaylarımı vermem belki beğenmeyiz orjinale döneriz.

musty01gtc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h ile gtc nin yay kodları aynı degil ikisi farklı yay lar :)