Astra GTC 1.9CDTI- 34ZOR49

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanin cantlar orjinal opc 18 olsaymis cok daha güzel olurdu diye düsünüyorum.ayrica merak ettigim bir sorum var .teyip cikartilip dvd doppel din takmissin bu durumda bc calisiyormu yani yakit degerlerin menzil anlik yakit degerlerini gürebiliyormusun eger hepsini görüyorsan ve sorun yoksa bu uygulamayi nasil yaptirdin merak ediyorum .servisten sordum böyle bir uygulamada bc yok olur dediler.tekrar güle güle kullanin 1.9 cdti zevkli bir motordur bende kullandim.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapilan modifiye cok yanlis turbo dizel bir arabada egzoz ile oynamak alt devirleri öldürür. Turbo büyütülmuş ama alt yapı yani intercooler ve borularinda oynama yok bunlar zaten degistirilse hem ekstra güç hemde sorunsuz bir alt yapı olurdu. ... Bana yapilan modifiye pek mantıklı gelmedi gibi. Kazasiz , belasiz , cezasiz sürüşler dilerim ...

Yapılan oynamalar çok mantıklı ve tüm devirlerde farkedilir güç artışı sağlamaya yönelik. Emme ve egzos manifoldları custom yapılmış, downpipe yapılmış ve Turbo 1.7 bar basınçla çalışıyor, blow off takılsa supralardan gelen o delirtici sesi almak mümkün(Standart basınç 0.7 bar civarı olsa gerek). İntercooler'ın büyütülmesi turbo lag ve turbo basıncında kayıp demektir, herşeyin büyüğü iyi olmuyor malesef.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Acikcasi dizel arabalara chip tuning den başka motor modifiyesi gitmiyor neden diyecek olursan 1 sportif olmuyor 2 yüksek devir çevirmediğin için zevk vermiyor 3 duman atmasi dizelde en nefret ettiğim şeydir. Bu kadar masraftan sonrada illaki kara duman alacaktır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acikcasi dizel arabalara chip tuning den başka motor modifiyesi gitmiyor neden diyecek olursan 1 sportif olmuyor 2 yüksek devir çevirmediğin için zevk vermiyor 3 duman atmasi dizelde en nefret ettiğim şeydir. Bu kadar masraftan sonrada illaki kara duman alacaktır.

Maksimum gücü 4bin civarı devirlerde veriyor zaten, dizel motorun esprisi de yüksek devir çevirmeye hiç ihtiyacının olmamasıdır, sahip olduğu torku sayesinde düşük devirlerde yırtıyor ortalığı. kabul etmekte fayda var araca yapılabilecek en güzel motor midifikasyonları yapılmış, 1.9CDTI vectra sedan üzerinde bile fazlasıyla sportif bir görüntü veriyorken bu hot-hach kasalı araçta fazlasıyla iyi modlanmış halde bu motor sportifin ötesine geçmiş durumda. Ek olarak aracın sahibi duman atmadığını belirtiyor :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Tamam hocam zevkler ve renkler bisey demedim zaten :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Yok hocam ya Estafurullah bana göre dizel hoş değil benzinli ve sedan araçları daha çok seviyorum
Birde turbo oldumu tadından yenmez.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah canavar canavar! babuşlar şunu çok merak ediyorum o yürümez alt devirde süründürür diyen arkadaşlar şu arabayla kalksın bi :D şahsen ben kalksam ben eskişehire gidene kadar bu araç ankaraya geri döner :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah güzel araç.. Serdar kardesiminde dedigi gibi opc tamponu cok iyi duracaktır;)