Astra Gsi kullanıcılarıdan yardım bekliyorum...Astra Gsi nedir,ne değildir?Alınır mı?

chiefkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
git 94 al.. Kendine özgün body'si ile daha albenili ve daha çok tercih edilendir ;)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski ve elektronik donanı çok fazla olan bi araÇ BENCE. Motordunda 50 tane sensör var...Çok çok çok temizi olacak ki binesin hatta o da kurtarmaz çünkü yaşı var..metal yorgunu..Hele hele 96 filan sakın alma..kasası çok sade..4 kapılı gl den tek farkı 2 kapılı olması..Güzelleştirmeye çalışşsan yok bady, jant cart curt derken dünya para..ee 94 alsan onunda yaşı var 2 sene fazla..En iyisi vazgeç..iki gazlıcam diye..Ben bir gsi sahibi olarak bunları söylüyorum.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Deniz amma baymışın arabadan :)

O paralara ne önerirsin peki aynı donanımda, aynı performansta... Onu da söyle bari GSI alma diyorsan...

lordlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse üstüne alınmasın, ama ne kadar çok kişiye sorarsan o kadar kafan karışır. Sen vericeksin parasını, sen kullanacaksın, sen ver kararını...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coldekiadam' Alıntı:
Eski ve elektronik donanı çok fazla olan bi araÇ BENCE. Motordunda 50 tane sensör var...Çok çok çok temizi olacak ki binesin hatta o da kurtarmaz çünkü yaşı var..metal yorgunu..Hele hele 96 filan sakın alma..kasası çok sade..4 kapılı gl den tek farkı 2 kapılı olması..Güzelleştirmeye çalışşsan yok bady, jant cart curt derken dünya para..ee 94 alsan onunda yaşı var 2 sene fazla..En iyisi vazgeç..iki gazlıcam diye..Ben bir gsi sahibi olarak bunları söylüyorum.

Hoppp Dedik Çöl Adamı

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coldekiadam' Alıntı:

abi senin arabanın satılık ilanıyla ilgileniyordum vazcaydım:):D:)

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gsi'ı ben sana nasıl anlatıyım ki? Tatmak lazım. ;)