Astra Gl Hakkinda....

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün bir arkadaşla sohbet ederken bir arkadaşın aldığı 2000 model astra gl araçtan açıldı.
Ben bu aracın çift hava yastığı abs+klima+ön cam ototmatik falan derken arkadaşım araçta yol bilgisayarı 4 cam otomatik falan var deyince üşenmeden aracın yanına gittik.
Aracı ilk incelediğide astra gl olduğunu anladım.gögüs gri çift hava yastıklı elektrikli aynalar falan işte...
ancak araçta ön sis farları vardı ki bu sislerin sonradan takılma olduğunu anlamam zor olmadı.
fakat araçta 4 cam otomatiği vardı.ben ısrarla arka camların sonradan otomatik yapıldığını kapı kartonlarının falan değiştirlmiş olabileceğini söylemem rağmen arkadaşım ısrarla kabul etmedi.
Sorum şu:
2000 model motor XE1.6,çift hava yastığı 4 cam otomatiği+abs+klima falan bulunanstandart donanıma sahip standat üretim astra gl araç varı?

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 cam otomatik gl gördüm bende aynı giray dediği gibi çelik jant yoktu ve kapı çıtasında bişe yazmıyodu sis farıda yoktu hatta ön camları manuel ama aynaları otomatik olan bir gl bile gördüm bunu opsiyon olarak sunuyorlar heralde çünkü adam otomatik olmasını istememiş ve manuel almış

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay be.kötü çuvallamışız desenize.....tüh rezil ettik kendimizi cümle aleme

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
4 cam otomatik 1,6 comfort vardı bir arkadaşımda ,çelik jant ve sis farı yoktu,2003 modeldi...

ertug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benim de astra g 2000 model aracım var.4 cam otomatik,çift airbag.ama çelik cant ve sis farı yok.bu arada bir sorum olacak.benim arabamın kullanma kılavuzu yok.ikinci el almıştım.bildiğim kadarıyla aracımda abs ve yol bilgisayarı yok.yol bilgisayarı dediğimiz şey;anlık olarak yakıt sarfiyatını gösteren ya da depodaki benzinle kaç km.daha gideceğini göstern şey değil mi? astra g de sadece sıcaklığı ,saati vs...gösteren bir gösterge var.o halde yl bilgisayarı yok değilmi?bilen arkadaşlar yardımcı oalbilirmi? teşekkürler.

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bendede var astra gl 4 cam otomatik, sisler sonradan takıldı. iç döşemeleri cd den daha güzel bence

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var bu aractan.arkadasımdan bılıyorum...

aek77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var Var Bende De Var :)

1999 Opel Astra Gl 4 Cam Otomatik Abs, Elektrikli Aynalar çelik Cantsiz Ve Sis Farsiz :) Bende Sis Fari Taktirmayi Düşünüyorum Sizler Ne Dersiniz Arkaşlar

sahlan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar diyelimki sifir bir opel arac almak istiyorum ben bu aracima istedigim extralari koydurmak gibi bir luksum yokmu?yoksa standartlara boyunmu eymeliyim?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar diyelimki sifir bir opel arac almak istiyorum ben bu aracima istedigim extralari koydurmak gibi bir luksum yokmu?yoksa standartlara boyunmu eymeliyim?
öyle bir şey yok.her aracın motor hacim ve beygir gücüne göre standart donanımları vardır.
diğer donanımlar çeşitli paket adları halinde ilave edilebilir.konfor paket-spor paket-teknoloji paketi gibi......
dediğim gibi özgürsünüz..dilediğinizi ilave ettirebilirsiniz.....
fakat bazı durumlarda her paket her araca uymayabiliyor....
örneğin bizim kullandığımız corsa d lerde yol bilgisayarı yok.
ancak ekstra ücret öderseniz ilave ettirebilirsiniz.
fakat corsa d essentia modellerde yol bilgisayarı ekletemiyorsunuz diye bi,liyorum...