Astra g yol bilgisayarı tamiri trabzon

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende istanbul da 150 tl ye yaptırdım. evet ustanın tek şartı daha önce işlem görmemesi oldu.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis sıfırına 1250 tl istedi türkçe karakterli

selen_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bi tanıdığımdan ısmarladım almanyadan yollayacak bana ama fiyatını şuan bilmiyorum haber verecek sizle paylaşırım bilgi alınca

birde ısmarlarken 32 pin mid ekran die ısmarladım bunlar farklılık gösteriyormu
bilgi verebilirmisiniz

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkada ki soket ne renkse ona göre sipariş etmen lazım..

sarı yada gri olur

şayet aracının soketi sarı ise ve sen gri soketli sipariş etmişsen gri soketi de alacaksın .. yada orjinal şekilde olacak diyorsan aynı renk soketli alman lazım. (sarı ise sarı , gri ise gri )

selen_34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizimki çok fonksiyonlu yani 200 liralık ekranlardan diil çok fonksiyonlüsuda farklılık gösteriyomu yani bilgi için şimdiden tşk

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu konu forumun en çok tartışılan konularından biridir.
Tamir edilebiliyor ve 150 Tl civarındaymış tamiri..
Yenisi tutturabildiğine satılıyor..

Geçenlerde araştırdım, Astra G MID ekranı Türkiye ithalatcısı 460 Tl ye satıyor..

ABEY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yazın Ankara Şaşmazda 120 liraya yaptırdım.150 istemişlerdi ama.Yapıldıktan sonra harika oldu.6 ay garanti verdiler.Sorun çıkarsa gelebilirsin demişlerdi.(Ama arabayı da gecen hafta sattım )

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün yaptırdığım için konuyu hortlatacağım. Benim de aracımda 3 yıldır piksel kaybı vardı(astra G 2006).Bugün Ankara'da Başkent Sanayi Sitesinde Gayretli Oto Elektiriğe yaptırdım.Şu an hiç bir sorun yok.Ustanın tek şartı : "Ekranın daha önce işlem görmemesi..."

Ben de Konya da yaptırmıştım.Ustanın sökmeden önce arkadaşın dediği gibi eğer daha önce işlem görmemişse tamir edilir yoksa böyle kalsın demişti.2 yıl önce 100 tl ye yaptırmıştım ve 1 yıl garantili. Şu anda herhangi bir sıkıntım yok.Usta sadece özellikle güneşli günlerde yol bilgisayarının üzeri güneş almasın buna dikkat et demişti.Bu ekrandaki piksel kaybı sadece opellere has değil sanırım diğer aracımda da yavaş yavaş piksel kayıpları olmaya başladı.