AsTra G ye Corsa B GSi manifoldu takma projesi...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takip edebildiğim kadarı ile çok güzel yürümeler başladı senin cabbar da recep.. sana sorum şu ki sen emme manifoldu olarak corsa gsi ın kendisinin kini mi taktın ve de markası mantzel mi idi..

bugün hakan abi ile baktık dergiye direk powerbox 22 bg. chip tuning ile 10 bg daha ekleniyor. buna birde taşlama yapılmalı sanırım. sen şimdi biraz detaya dalarsan çok sevineceğim..

ayrıca ankara da ki fiyatları biliyor musun bilmiyorum ama 300-400 ytl arası bir gideri var gibi görünüyor burada. sen daha dibine indin işin belli ki ne diyorsun bu rakam için ?

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takip edebildiğim kadarı ile çok güzel yürümeler başladı senin cabbar da recep.. sana sorum şu ki sen emme manifoldu olarak corsa gsi ın kendisinin kini mi taktın ve de markası mantzel mi idi..

bugün hakan abi ile baktık dergiye direk powerbox 22 bg. chip tuning ile 10 bg daha ekleniyor. buna birde taşlama yapılmalı sanırım. sen şimdi biraz detaya dalarsan çok sevineceğim..

ayrıca ankara da ki fiyatları biliyor musun bilmiyorum ama 300-400 ytl arası bir gideri var gibi görünüyor burada. sen daha dibine indin işin belli ki ne diyorsun bu rakam için ?

esat ankarada tek bi yerde var oda akademi opel biraz tok satıcı 500 ytlden aşagı olmaz deniyosadece powerbox'a....ve nakit :mad:

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba esat.

emme manifoldunu corsa gsi ınki ni kullandık.mantzel bildiğim kadarıyla powerbox yapıyor sadece.emme yapıyor mu bilmiyorum.

kapat taşlama yapılabilir ve çok fazdayısı olur.ama ben yaptırmadım.neden yaptırmadım.arabam 2000 model 50bin km de.motora anahtar bile vurulmadı.hadi emme manifolu ve ya egzoz manifoldu tak çıkar parçalar.ama üst kapağı açmak istemedim.benim mantığım bu şekildeydi.ama motor elden geççek durumda olsaydı kesin kapak taşlama ve dereceli koyardım.chip i de sonra yazdırırdım.

şu an herşeyinden çok memnunum.chip yazılımını 2 kez yaptık.şimdi stage 3 yapıcaz.biraz daha basıcaz ve 7600 da kescek.egzoz manifoldunu da bekliyorum.geldikten sonra sizlerle paylaşacağım.

fiyatlar konusunda ankaradaki rakamlardan haberim var.powerbox a 500 ytl nakit diolarmış.300-400 ii bi fiyat power box için.2, el bulabilirseniz daha ii olur.şimdi işin içine girince fiyat artabilir.iş sadece powerbox ı almayla bitmio haliyle.emme alıcan.montajı var.emmeden sonra gaz kelebeğinden sonra filtre borularını ayarlıcan,gaz telin uzuyacak.ve ya vectra a 2,0 teli takıcan.şimdi benim fiyat söylemem yanlış olur.en ucuzunu bulmaya çalış.sen orda atıom mesela montaja 200 verirsin.izmirde 150 ye takarlar.

ondan direk fiyat söyleyemiyorum.

ama sadece powerbox için min. 550,max 800 ytl ayırmak lazım.

Son düzenleme:

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pict0090ik8.jpg

Son düzenleme:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba esat.

.
.
.

ondan direk fiyat söyleyemiyorum.

ama sadece powerbox için min. 550,max 800 ytl ayırmak lazım.

verdiğin bilgiler için teşekkürler recep gördüm ki benim en azından bilgi eksiğim var ..dediğin doğru bu şartlarda 800 gibi bir rakam görünüyor gibi.

bu arada senin hava girişin sanırım standart giriş. onu corsa gsi yada başka bir geniş ağızlı hava girişi ile değişmeyi düşünebilirsin..