astra g ye cd/mp3 teyp takılması

paratoner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizlere bir konu danısmak istiyorum bende vectra 1,6 gl var
teyibini cd calar ile degiştirmek istiyorum ancak kafama takılan bir konu var orjinal teyibinde radyo frekansları göstergede görunuyor ama cd calar teyiple degiştirdigim zaman orjinal teyip gibi göstergede radyo frekansları görunurmu yoksa sadece göstergede saat sıcaklık mı cıkar bu konuyla bilgisi olan varsa bana yardım cı olabılırmı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadecesıcaklık tarıh saat cıkar ;) pioneerın sonu 00 la bıten serısınden bırını alın ve mokıa abimizin yapmış oldugu aparatla direksıyon kumandalarınıda kullanın

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadecesıcaklık tarıh saat cıkar ;) pioneerın sonu 00 la bıten serısınden bırını alın ve mokıa abimizin yapmış oldugu aparatla direksıyon kumandalarınıda kullanın
:good:
:good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
gl lerde direksiyon kumandası yok. o yüzden fazla araştırmaya da gerek yok. ben herkese kendi çözümümü öneririm: almanya'dan vdo cd 773 marka teyp aldım. Mp3 çalıyor, direksiyon kumandası çalışıyor, bilgi ekranına çalınan parça bilgisi geliyor. radyo diğer teyplerden çok fazla sayıda istasyon buluyor. ses çok kalişteli ve ayarlar çok belirgin özellikle de hız duyarlılık ayarı. tek kusuru konsolda orjinal teyp gibi bütünlük oluşturmuyor. ilk başlarda biraz yabancı geliyor ama artılarının yanında pek dikkate almıyorum.

cms.php

adil53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mokıa pıoner teyp ler için yapılan sistem in yapan arkadaşın telefon no su yokmu olan varsa teli yazsın lütfen saygılar

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
ya arkadaşlar neden böyle oluyorki yani orjinali sizi tatmin etmiyorsa sizde beğendiğinizi takarsınız ha satarkenmi o zaman satarkende orjinali takar satar sınız zaten bir araçta neden 2 tane teyp bulunsun