Astra G triger seti ve Z rot fiyatı

sondoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Ustalar,

Eski kasa 2004 Astra njoy aracımın triger setini ve tek tarafın Z rotunu değiştireceğim,Bursada tavsiye edebileceğiniz teknik olarak iyi ve fiyat bakımından uydun özel servis vardmıdır?
Ben tek bir yere sordum triger seti+z rot ve işçilik,toplam 600tl dediler,bu fiyat sizce uygunmudur?

Teşekkürler

oguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok demişler.ben 15 gün önce servisinde değiştirttim.triger 197 tl.işçilik 70 tl aldılar.trigeri serviste değiştir bence.bende araştırdım sordum iyice.dışarıda değişltirdiğin de triger ayarı tam yapılamıyormuş.ancak servislerde bu trigerin gerginliğini cihazla yapıyorlarmış.sonra bende z rotu değiştircektim.serviste tanesine 90 dediler.z rotunda ayarla falan işi yok.iyi bi ustaya yaptırdım dışarda 2 tanesine işçilik dahil 60 tl verdim.hadi kolay gelsin...

sondoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar

Bilgi için teşekkürler,uygun ve iyi bir yer bulamazsam sanırım bende yetkili servise gideceğim,benden özel servis triger ve Z rotun teki için 600tl istedi,
malzemeleri parçacıdan alıp ustasına sadece montaj yaptırayım dedim 250tl işçilik istediler,bu işçilik ücretinide geçen yıl aldım fakat cumartesiye kadar uygun bir yer veya montajını makul ücrete yapacak bir usta bulamazsam pazartesi Neskarı arayıp fiyat alacağım ve 600tl'ye kadar fiyat verirlerse yaptırmayı düşünüyorum.

sondoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar
Bursada opel yetkili servisinde triger fiyatları şu şekilde,bilgiye ihtiyacı olan arkadaşlarada faydalı olabilir,
triger seti 205tl (fiyatı düşmüş 280'den 205 tl'ye)
devir daim 200tl (bu parça kontrol edildikten sonra değişecek veya değişmeyecek),
işçilik 126 tl.
triger + işçilik toplam 331 tl
triger+devir daim (değişirse) + işçilik 531tl

Özel opel servislerinde triger seti,devir daim ve işçilik toplam 470 - 480tl.

Z rotu yan sanayi olanı 20tl orjinali 45 tl.

sondoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Ustalar,

İzmir yolu üzerinde özel opel servisinde triger seti ve devir daimi değiştirdim,toplam 420 tl ödedim,kullanılan malzemeler Gm ürünü,yaklaşık 2-3 saatde değiştirdiler,
diğer özel servislerde 480tl civarı,yetkili serviste 530tl.
şimdilik problem yok.
Triger değişirmeye niyeti olan Bursalı arkadaşlara bu bilgiler belki yardımcı olabilir.

İyi günler

Son düzenleme:

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar z rot değiştirdim 2 ay önce opel garajdan sipariş ettiğim z rot delphi marka bugün kırılmış değiştirdim.ancak orjinalini bulamadım 3 marka vardı usta k-metal markayı tavsiye etti plastik aksamı metalden yapılmış bu marka hakkında fikir sahibi olanlar yazarsa sevinirim